Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
724,850

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " شبکه عصبی مصنوعی منظم شده بیزین برای پیش بینی بازار سهام " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
شبکه عصبی مصنوعی منظم شده بیزین برای پیش بینی بازار سهام
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Expert Systems with Applications
سال انتشار
2013
کد محصول
1004402
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
17
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچكيده

 در این مقاله شبکه عصبی مصنوعی منظم شده بیزین به عنوان یک روش جدید برای پیش بینی رفتار بازار مالی ارائه شده است. قیمت های روزانه بازار و شاخص های مالی فنی به عنوان ورودی برای پیش بینی قیمت نهایی روز آینده سهام خاص مورد استفاده قرار گرفته است. به طور کلی پیش بینی حرکت قیمت سهام به عنوان یک وظیفه چالشی و مهم برای تجزیه و تحلیل مالی سری های زمانی در نظر گرفته شده است. پیش بینی دقیق حرکات قیمت سهام می تواند نقش مهمی را در کمک به سرمایه گذاران برای بهبود بازده سهام ايفا نمايد. پیچیدگی در پیش بینی این روند در اختلال و بی ثباتی ذاتی حرکت روزانه قیمت سهام نهفته است. شبکه های منظم شده بیزی يك ماهیت احتمالی را به وزنهاي شبکه اختصاص مي دهد و به شبکه اجازه می دهد که به طور خودکار و بهینه مدل های بیش از حد پیچیده را از بين برد. روش پیشنهادي پتانسیل بیش برازش و بیش تمرینی را براي بهبود کیفیت تعمیم پیش بینی شبکه؛ کاهش می دهد. برای تعیین اثربخشی اين مدل ارزيابيهايي از سهام شرکت مایکروسافت و سهام شرکت گروه گلدمن ساکس انجام شد. نتایج نشان می دهند که مدل پیشنهاد شده به خوبي مدل های پیشرفته است و نیاز به پیش پردازش داده ها، آزمونهاي فصلی و یا تجزیه و تحلیل چرخه ندارد.

1- مقدمه

پیش بینی قیمت سهام به تازگی توجه و علاقه قابل توجهی را در میان سرمایه گذاران و تحلیلگران حرفه ای به دست آورده است. پیش بینی روند سهام بازار، با توجه به اختلال و بی ثباتی ذاتی بالاي محیط مربوط به روند روزانه بازار، بسیار پیچیده است. پیچیدگی حركت قیمت بازار و سهام مربوط به آنها به عواملي از جمله رویدادهای سیاسی، اخبار بازار، گزارش درآمد سه ماهه، و رفتار معاملات متناقض بستگي دارد. معامله گران اغلب بر شاخص های فنی بر اساس داده های سهام تکیه مي كنند که می تواند به صورت روزانه جمع آوری شود...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Bayesian regularization
Neural network
Stock prediction
Overfitting

ثبت سفارش جدید