Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " سرویس های ابری ایمن و قابل اطمینان TPA در محاسبات ابری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
سرویس های ابری ایمن و قابل اطمینان TPA در محاسبات ابری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Innovative Technology and Exploring Engineering
سال انتشار
2012
کد محصول
1005167
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
17
قیمت بر حسب ریال
120000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
543 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

The cloud storage provides users to easily store their data and enjoy the good quality cloud applications need not install in local hardware and software system. So benefits are clear, such a service is also gives users’ physical control of their outsourced data, which provides control over security problems towards the correctness of the storage data in the cloud. In order to do this new problem and further achieve a secure and dependable cloud storage services, we propose in this paper a flexible distributed storage integrity auditing mechanism, using the homomorphism token and distributed erasure-coded data. We are also proposing allows users to audit the cloud storage with very lightweight communication and computation cost. The auditing result not only ensures strong cloud storage correctness guarantee, but also simultaneously achieves fast data error localization, i.e., the identification of hacker information. And securely introduce an effective TPA, the auditing process should bring in no new vulnerabilities towards user data privacy, and introduce no additional online burden to user. In this paper, we propose a secure cloud storage system supporting privacy-preserving public auditing. We further extend our result to enable the TPA to perform audits for multiple users simultaneously and efficiently. This shows the proposed scheme is highly efficient and data modification attack, and even server colluding attacks

چکیده

ذخیره سازی ابری باعث می شود که کاربران به راحتی اطلاعات خود را ذخیره کنند و از برنامه های کاربردی ابری با کیفیت خوب که نیاز به نصب در سخت افزار محلی و سیستم نرم افزار ندارند ، استفاده کنند. این مورد دارای مزایای مشخص و روشنی است، از جمله ی این مزایا ، خدماتی است که امکان کنترل فیزیکی اطلاعات ذخیره شده را به کاربران می دهد ، که باعث می شود کاربران ، مشکلات امنیتی نسبت به صحت داده های ذخیره شده را کنترل کنند. به منظور برطرف کردن این مشکل جدید و دستیابی به سرویس های ذخیره سازی ابری ایمن تر و قابل اعتماد  تر ، در این مقاله با استفاده از کد رمزی homomorphism  و داده های کد پاک شدگی ، یک مکانیسم قابل تغییرِ نظارت بر درستی ذخیره سازی توزیع شده ، پیشنهاد شده است . همچنین طرحی پیشنهاد کردیم که برای کاربران امکان حسابرسی ذخیره سازی ابری جهت برقراری ارتباط بسیار سبک و محاسبات کم هزینه را فراهم می کند. نتیجه حسابرسی نه تنها تضمین بسیار خوبی در مورد صحت ذخیره سازی ابری است، بلکه همزمان می توان به سرعت، محل خطای داده ها را بدست آورد، به عنوان مثال، میتوان به شناسایی اطلاعات هکر اشاره کرد. و بطور مطمئن ، معرفی TPA موثر، فرایند حسابرسی نباید آسیب پذیری های جدیدی را برای اطلاعات حریم خصوصی کاربر نشان دهد، و همچنین نباید بار آنلاین اضافی برای کاربر بوجود آورد. در این مقاله ، یک سیستم ذخیره سازی ابری ایمن را پیشنهاد می کنیم که از حسابرسی عمومی محافظ حریم خصوصی ، پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، ما دست آوردمان را گسترش دادیم تا TPA بتواند شرایطی را فراهم کند که چند کاربر بتوانند بطور همزمان و کارآمد ،حسابرسی انجام دهند. این نشان می دهد که این طرح پیشنهاد شده بسیار کارآمد است و از تغییر و تحول داده ها و حملات توطئه گران جلوگیری می کند.

1-مقدمه

تکنولوژی های زیادی وارد عرصه محاسبات ابری شده اند که امکان استفاده از خدمات اینترنتی و تکنولوژی کامپیوتر را میسر می کنند. تکمیل کننده های قوی تر و ارزان تر به همراه یک نرم افزار به عنوان سرویس محاسبات معماری، اطلاعات را به مقیاس بزرگتری روی مراکز اطلاعات ، تبدیل می کنند . توسعه شبکه و ارتباطات شبکه قابل تغییر ، این امکان را فراهم می سازد که کاربرها بتوانند از خدمات با کیفیت بالا در زمینه اطلاعات استفاده کنند...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Data integrity
dependable distributed storage
error localization
data dynamics
Cloud Computing