Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,095,450

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " شرکت هلث سات: یک پرونده آموزشی برای بررسی مسئولیت قانونی حسابرسان " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
شرکت هلث سات: یک پرونده آموزشی برای بررسی مسئولیت قانونی حسابرسان
نویسنده/ناشر/نام مجله :
ISSUES IN ACCOUNTING EDUCATION
سال انتشار
2013
کد محصول
1005248
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
1,005,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
516 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این پرونده آموزشی به کشف مسئولیت قانونی حسابرسان تحت قانون بورس اوراق بهادار 1934، با درخواست از دانشجویان با ایفای نقش های  شاکی (سرمایه گذار) یا مشاور حقوقی (ارنست و یانگس) می پردازد. با استفاده از اسناد و شواهد عمومی موجود (ارایه شده در وب سایت اختصاصی برای این نمونه آموزشی) در استدلالات خود، دانشجویان نه تنها عمق یکی ازبارزترین  رسوایی های حسابداری هزاره جدید را کشف می کنند، بلکه با طیف وسیعی از مدارک شاکیان و دفاعیه های  متهمان در قانون10b-5 مواجه می شوند. به علاوه، با درک عوامل ریشه ای تقلب و دلیل این که چرا به مدت زمان طولانی پنهان باقی مانده است، دانشجویان می توانند به طور بهتری به برخی از مفاد  تصویب شده توسط قانون ساربینز اکسلی در سال 2002 پی ببرند. نتایج نظر سنجی بر روی دانشجویان بعد از تکمیل پرونده آموزشی نشان می دهد که اهداف پرونده  براورده شده است. دانشجویان هم چنین، از مواد و اطلاعات پرونده ذی نفع شده و از نمونه های دیگر با انواع مشابه مواد و اطلاعات استقبال کردند.

1-مقدمه

هلث سات در 1984 توسط ریچارد اسکراشی بنیان گذاری شد و در 1986 دولتی گردید.  تا 1996، این شرکت به ارزش بازاری بیش از 12 میلیارد یورو دست پیدا کرد (سولومن و همکاران 2003). علی رغم رشد سریع شرکت، همه چیز به صورت مثبت با ظهور افراد خارجی نفوذی پیش نرفت. گفته می شود که  کارکنان داخلی به رهبری اسکراشی، تقلبی را مرتکب شدند که به بیش از 2.7 میلیارد دلار قبل از رسوایی در سال 2003 رسید...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

auditor liability
financial reporting fraud
Securities Exchange Act of 1934
Rule 10b-5

ثبت سفارش جدید