Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,057,300

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " مدلسازی چند متغیره قرار گرفتن در معرض ریسک تصادف : با الهام از داده های بیمه ای پرداخت بر اساس رانندگی (pay-as-you-drive) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدلسازی چند متغیره قرار گرفتن در معرض ریسک تصادف : با الهام از داده های بیمه ای پرداخت بر اساس رانندگی (pay-as-you-drive)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Transportation Research Part A
سال انتشار
2014
کد محصول
1006568
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
34
قیمت بر حسب ریال
970,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

The increasing adoption of in-vehicle data recorders (IVDR) for commercial purposes such as Pay-as-you-drive (PAYD) insurance is generating new opportunities for transportation researchers. An important yet currently underrepresented theme of IVDR-based studies is the relationship between the risk of accident involvement and exposure variables that differentiate various driving conditions. Using an extensive commercial data set, we develop a methodology for the extraction of exposure metrics from location trajectories and estimate a range of multivariate logistic regression models in a case-control study design. We achieve high model fit (Nagelkerke’s R2 0.646, Hosmer–Lemeshow significance 0.848) and gain insights into the non-linear relationship between mileage and accident risk. We validate our results with official accident statistics and outline further research opportunities. We hope this work provides a blueprint supporting a standardized conceptualization of exposure to accident risk in the transportation research community that improves the comparability of future studies on the subject

چکیده

اقتباس فزاینده از داده های ثبت شده خودرویی (IVDR) برای مقاصد تجاری نظیر بیمه پرداخت براساس رانندگی (PAYD)، فرصتهای جدیدی را برای پژوهشگران حوزه حمل ونقل بوجود آورده است. یک موضوع مهمی که هنوز هم در مطالعات IVDR کمتر به آن پاسخ داده شده است، رابطه ی بین ریسک وقوع تصادف و متغیرهای در معرض قرار گیری است که شرایط مختلف رانندگی را تفکیک میکند. با استفاده گسترده از مجموعه داده های تجاری، ما یک روش برای اقتباس معیارهای در معرض قرار گرفتن(exposure) با استفاده از مسیر های مکانی را توسعه می دهیم و بازه ای از مدلهای رگرسیون چند متغیره لجستیکی در طرح مطالعه مورد شاهدی را تخمین میزنیم. ما به تناسب بالای مدل (ضریب تعیین Nagelkerke  برابر 0. 646 و معنی داری Hosmer-Lemeshow برابر 0. 848) دست پیدا می کنیم و به بینشی در باره رابطه غیر خطی بین مسافت پیموده شده و ریسک تصادف می رسیم.  ما نتایج خود را با آمار های رسمی تصادف معتبر میکنیم و زمینه فرصتهای تحقیقاتی بیشتری را فراهم می نماییم.  ما امیدواریم که که این کار یک طرحی را فراهم کند تا از مفهوم استاندارد شده در معرض قرار گرفتن ریسک تصادف در جامعه تحقیق حمل ونقل حمایت کند که قابلیت مقایسه مطالعات آتی در این زمینه را بهبود بخشد.

1-مقدمه

ظهور سنسور های کم هزینه و فن آوری انتقال داده در کنار تعداد قابل توجه وسایل نقلیه جاده ای به محققان حمل و نقل فرصتهای جدیدی برای تحقبیق تجربی ارایه می دهد. در حالیکه در سال 1976 ثبت داده های رانندگی در یک وسیله نقیله مجهز به سنسور جهت اهداف تحقیقی نیازمند اصلاحات گسترده سخت افزاری و تجهیزات حجیمی نظیر نوارهای ضبط دیجیتال (Helander and Hagvall 1976 ) بوده است، اما تکنولوژیهای امروزی عملکرد بالاتری را در مقیاس کمتر فراهم می کنند و میتوانند به وسایل نقیله در این زمینه مجهز شوند....


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


GPS trajectories
In-vehicle data recorder
Risk exposure
Accident research

ثبت سفارش جدید