Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
555,900

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " جنبه هاي موانع براي كاربرد سيستم هزينه يابي مبتني بر فعاليت (ABC) درشركت هاي مصري " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
جنبه هاي موانع براي كاربرد سيستم هزينه يابي مبتني بر فعاليت (ABC) درشركت هاي مصري
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Scientific Papers Series Management, Economic Engineering in Agriculture and Rural Development
سال انتشار
2013
کد محصول
1007060
تعداد صفحات انگليسی
4
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
510,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
235 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچكيده

هدف بررسي كنوني تعيين موانع كاربرد سيستم هزينه يابي مبتني بر فعاليت (ABC) در مورد كشور مصر و تفاوت هاي اساسي درميان تاثيرات اين موانع مي باشد.  اين مطالعه،  با استفاده از روش بررسي،  توضيح و تحليل موانع را در بعضي از شركت هاي مصري انجام مي دهد جمعيت مورد استفاده اين تحقيق شركت هاي مصري مي باشند. اين بررسي تعداد392 پرسشنامه را در ميان 23  شركت در نيمه اول سال 2013 بكار برده است. نهايتاً اين مطالعه موانع موثري را دركاربرد هزينه يابي مبتني بر فعاليت (ABC) كشف نمود و اينكه  تفاوت هاي مهمي درميان جنبه هاي موانع در كاربرد هزينه يابي مبتني بر فعاليت (ABC) در شركت هاي مصري،  وجود دارد.

1-مقدمه

محاسبه هزينه،  نقش مهم و موثري در جنبه هاي مختلف تسهيلات جهت پاسخگويي به نيازهاي جامعه و مديريت آن كه به سرعت درحال تغيير است،  ايفا مي نمايد. از قرن بيستم جهان با يك عصر جديدي از جهش هاي بزرگ در زمينه نيازهاي درحال تولد براي محاسبه مديريتي روبرو مي باشد. به اين نيازهاي درحال تولد مي بايست با كاربرد راه حل هاي غيرسنتي در عرصه محاسبه مديريتي جهت افزايش درآمد موسسات،  پاسخ داده شود....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

ABC
activity based costing
cost account
Egyptian firms
manufacturing

ثبت سفارش جدید