Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
812,050

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " چارچوب های مدیریت سرمایه برای عایق های کامپوزیتی فضای باز " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
چارچوب های مدیریت سرمایه برای عایق های کامپوزیتی فضای باز
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE Transactions on Dielectrics and Electrical Insulation
سال انتشار
2012
کد محصول
1009249
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
19
قیمت بر حسب ریال
745,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرضAbstract

Power supply utilities are continuously working to maintain reliable and efficient electrical networks that meet the growing demand for electricity. This is a complex task in which appropriate maintenance, refurbishment and replacement policies for all the assets are critical. Optimising business processes through these constitutes a key challenge of balancing service quality and stakeholder value. Here we present two frameworks that can be used to effectively condition monitor both ethylene propylene diene monomer (EPDM) and silicone rubber (SiR) composite insulators during their lifetime in service. The frameworks are tools to assist asset management decision making. The first framework is derived from a generalized dielectric ageing framework and a more specific one on composite insulators that points out the elements that govern composite insulator materials¿ ageing on power transmission and distribution lines. The second framework defines four aged states in relation to the risk to failure that a composite insulator has in service before its replacement. Properties of materials that can be measured in order to identify ageing are reviewed. The techniques available as engineering tools for measuring these properties are introduced. These are distinguished as techniques that can be carried out on-line and off-line, and as destructive and non-destructive tests. These techniques are then reviewed in the context of monitoring and maintaining reliable and efficient operation of power networks

چکیده

بهره برداران تامین توان به طور پیوسته مشغول به کار هستند تا شبکه های برق قابل اطمینان و کارآمدی ارائه دهند که از پسِ تقاضای رو به رشد برق برآیند. این یک کار پیچیده است که در آن حفظ و نگهداری مناسب، طراوت و تازگی و تدابیر تعویض و جایگزینی برای تمام تجهیزات بسیار مهم و ضروری است. بهینه کردن فرآیندهای تجاری از طریق اینها، موجب یک چالش کلیدی در زمینۀ متعادل سازی کیفیت سرویس و ارزش سهام شده است. در اینجا ما دو چارچوب ارائه می کنیم که می توانند به طور موثر برای پایش (رصد) شرایط مقره های ترکیبی اتیلن پروپیلن داین مونومر (EPDM) و مقره های لاستیک سیلیکونی (SiR) در طول عمر آنها به کار گرفته شوند. این چارچوب ها ابزارهایی برای کمک به تصمیم گیری در خصوص مدیریت سرمایه هستند. چارچوب اول از چهارچوب تعمیم‌ یافتۀ فرسودگی دی الکتریکی استخراج می شود و به طور خاص به عایق های کامپوزیتی‌ مربوط می شود و به عناصری اشاره دارد که روی فرسودگی مواد مقره های کامپوزیتی خطوط انتقال و توزیع موثرند. چارچوب دوم معرف چهار وضعیت فرسودگی مربوط به مخاطرۀ خرابی یک مقرۀ  کامپوزیتی است که یک عایق قبل از تعویض شدن، با آن مواجه است. مشخصات مواد که می توان به منظور تشخیص فرسودگی آنها را سنجید در اینجا مرور می شوند. همچنین روش های موجود که به عنوان ابزارهای مهندسی برای سنجش این ویژگی ها کاربرد دارند، معرفی می شوند. این تکنیک ها به عنوان روش هایی یاد می شوند که می توان به صورت برخط (آنلاین) و یا خارج از خط (آفلاین) و به صورت تست های مخرب و غیر مخرب از آنها کمک گرفت. سپس این روش ها در زمینۀ پایش و حفظ عملکرد مطمئن و کارآمد شبکه های قدرت مورد بررسی قرار می گیرند.

1-مقدمه

تامین تقاضای فزایندۀ برق و در عین حال، تامین یک شبکۀ انتقال و توزیع از لحاظ اقتصادی مقرون ‌به‌ صرفه، کار پیچیده ای برای بهره برداران برق می باشد. یک روش بهبود، اتخاذ مقره های غیرسرامیکی خط هوایی بوده است. مشخصه های آب گریزی عایق پلیمری [4-1] خصوصاً تحت محیط های به شدت آلوده [8، 7]، وزن پایین و سهولت نصب آنها و نیز  مزایای اخیر در طراحی و ساخت آنها از مشخصه های کلیدی ای هستند که انگیزه ای برای جایگزین کردن آنها به جای سرامیک های قدیمی به شمار می آیند...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید