Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
626,750

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " رياضی " با موضوع " سواد ریاضی: آیا ما قادریم آموزه های ریاضی را در کاربردهای روزمره به کار بگیریم " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
سواد ریاضی: آیا ما قادریم آموزه های ریاضی را در کاربردهای روزمره به کار بگیریم
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Mathematics Education
سال انتشار
2011
کد محصول
1009831
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
13
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
147 کیلو بایت
تصویر پیش فرضAbstract

It is common knowledge that most adults have a phobia with mathematics. Was the way mathematics was taught to them a contributing factor to the phobia? How much of the mathematics that we learn in school are we able to use in our everyday life? What constitute mathematics literacy? What is the essence of mathematics literacy? What competencies are required for mathematics literacy? The answers to these questions are the focus of this paper. Mention is made also of the nature of mathematics

چکیده

این یک باور عمومی است که اغلب بزرگسالان از ریاضیات ترس دارند. آیا شیوه ای که ریاضیات به آنها آموزش داده شده است عامل موثر در این ترس بوده است؟ قادر به استفاده از چه مقدار از ریاضیاتی که در مدرسه می آموزیم در زندگی روزمره خود هستیم؟ چه چیزی به منزله سواد ریاضیاتی است؟ جوهره سواد ریاضیاتی چیست؟ چه مهارت هایی برای سواد ریاضیاتی مورد نیاز هستند؟ پاسخ این سوال ها مرکز توجه این مقاله است. اشاره ای نیز به ماهیت ریاضیات صورت گرفته است.

1-مقدمه

سواد ریاضی به معنی دانش دقیق از حساب دیفرانسیل و انتگرال، معادلات دیفرانسیل، توپولوژی، ریاضیات تحلیلی، جبر خطی، جبر انتزاعی و فرمول های پیچیده ریاضی نیست، بلکه درک گسترده و دانستن چیزی است که ریاضیات قادر به دستیابی به آن است. این مقاله بررسی می کند که سواد ریاضیاتی؛ جوهره سواد ریاضیاتی؛ و ماهیت ریاضیات چیست. همچنین به بحث در مورد آنچه به منزله سواد ریاضیاتی است می پردازد و فهرستی از صلاحیت های مورد نیاز برای رسیدن به سواد ریاضیاتی را ارائه می کند. مهم است که توجه داشته باشید که ریاضیاتی که می آموزیم و ریاضیاتی که نیاز به دانستن آن داریم دو چیز متفاوت هستند...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله رياضی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده رياضی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
mathematics literacy
mathematics teaching
nature of mathematics

ثبت سفارش جدید