Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
861,100

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " مطالعه اولیه دیدگاه دانشجویان در مورد آموزش استانداردهای بین المللی گزارش دهی مالی(IFRS) " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مطالعه اولیه دیدگاه دانشجویان در مورد آموزش استانداردهای بین المللی گزارش دهی مالی(IFRS)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of The National Conference On Undergraduate Research
سال انتشار
2014
کد محصول
1010265
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
29
قیمت بر حسب ریال
790,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
317 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

توسعه اقتصاد جهانی بدون مرز منجر به بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارش دهی مالی در جهان شده است. با این حال، اصول پذیرفته شده حسابداری عمومی ایالات متحده (GAAP) هنوز شامل مجموعه ای از استانداردها است که کمیسیون مبادلات و اوراق بهادار(SEC) برای گزارش دهی در ایالات متحده  شرکت ها را ملزم به پیروی از این استانداردها می کند. با وجود این حقیقت کهSEC اعتقاد دارد که تغییر به استاندارد IFRS ، برای بازارهای اوراق بهادار ایالات متحده به صورت عام و سرمایه گذاران آمریکایی به صورت خاص ، مطلوب است، اما تلاش ها برای همگرا کردن IFRS و GAAP ایالات متحده موفقیت آمیز نبوده است. هنوز هم آموزشIFRS در حوزه جهانی سازی کسب و کار، برای رشته های کسب  و کار و تجارت به ویژه دانشجویان رشته حسابداری، حائز اهمیت است. در حالی که بیشتر تحقیقات مربوط به برنامه تحصیلی موجود در زمینه IFRS بر روی دیدگاه کارکنان و آموزش دهندگان تمرکز داشته اند، این مقاله با استفاده از روش تحقیق نظرسنجی، دیدگاه های دانشجویان در مورد آموزش IFRS و سطح دانش IFRSدانشجویان را بررسی می کند. مولف در طول پاییز 20133، یک نظر سنجی آنلاین را انجام داد که هدف این نظر سنجی دانشجویان رشته کسب و کار مقاطع مختلف دوره های تحصیلی حسابداری در دانشگاه پورودو  و سه دانشگاه دیگر شامل دانشگاه کلورادو، وبر و لوئیزیانا است. این مقاله بر اساس نتایج نظرسنجی،  هفت عامل تاثیرگذار( سطح تحصیلات دانشجویان، رشته، ملیت، تجربه حرفه ای، علاقه به شرکت در آزمونCPA، علاقه شخصی، و محل کار مورد انتظار) بر روی درک دانشجویان از آموزش IFRS تاثیر دارد.  همچنین نتایج نشان می دهند که با وضعیت کنونی آموزش حسابداری، بسیاری از دانشجویان  اطلاعات کاملی از دانش و مهارت اولیه IFRS ندارند و نمی توانند انتظارات مدرسین را برآورده کنند. این مقاله بر اساس یافته های تحقیق، با ارائه پیشنهادات و استراتژی هایی برای ادغام آموزش IFRS در  برنامه تحصیلی حسابداری دانشگاه، نتیجه گیری می کند.

1-مقدمه

SEC در 13 جولای سال 2012، گزارش نهایی کارکنان (برنامه کاری برای ادغام استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی در سیستم گزارش دهی مالی برای صادرکنندگان آمریکایی) را منتشر کرد که در آن مشاهدات و تحلیل های کارکنان SEC، را با در نظر گرفتن شش زمینه کلیدی در برنامه کاری خلاصه سازی شده است.  آموزش IFRS  در سه زمینه مورد بررسی قرار گرفته است: 1) درک و آموزش سرمایه گذار در زمینه IFRS؛ 2) تاثیر بر صادرکنندگان؛ 3) آمادگی سرمایه انسانی...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
IFRS education
university accounting curriculum
student knowledge of IFRS

ثبت سفارش جدید