Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
724,850

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " الگوریتم های رتبه بندی صفحه در وب کاوی، محدودیت های روش های موجود و یک روش جدید برای نمایه سازی صفحات وب " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
الگوریتم های رتبه بندی صفحه در وب کاوی، محدودیت های روش های موجود و یک روش جدید برای نمایه سازی صفحات وب
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE,International Conference on Communication Systems and Network Technologies CSNT
سال انتشار
2013
کد محصول
1012011
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
384 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

از آنجایی که وب با سرعت زیادی در حال رشد است، کاربران به راحتی در ساختار بسیار گسترده آن گم می شوند. هدف اصلی موتور های جستجو ارائه اطلاعات مرتبط برای کاربران به منظور تامین نیاز هایشان می باشد. از این رو یافتن محتوا وب و بازیابی علاقه مندی ها و نیاز های کاربران بسیار مهم گشته است. الگوریتم های مختلفی برای تجزیه و تحلیل لینک معرفی شده است نظیر  PageRank (PR)، PageRank وزندار (WPR)، جستجوی موضوعی استنتاجی ابر پیوند  HITSو الگوریتم های CLEVER که در این مقاله بحث و مورد مقایسه قرار می گیرند. هدف این تحقیق کشف سیستمی کارآمد و بهتر برای کاوش تپولوژی وب به منظور شناسایی صفحات وب معتبر می باشد.

1- مقدمه

1-1- وب کاوی

وب کاوی یعنی کاوش داده های موجود در پایگاه داده وب جهان گستر (WWW) که به صورت صفحات وب ذخیره شده اند. همچنین می تواند داده های مربوط به فعالیت وب را نیز شامل شود. داده های وب می توانند به فرم زیر باشند:

محتوای صفحات وب نظیر متن و تصاویر.

ساختار درون صفحه ای که شامل تگ های HTML یا تگ های XML می شود.

ساختار بین صفحه ای که ساختار ارتباطی بین صفحات وب می باشد.

داده های مصرفی که نحوه دسترسی صفحات وب را از سمت بازدیدکنندگان مختلف در اینترنت نشان می دهند…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Web pages
Web mining
Search engines
Algorithm design and analysis

ثبت سفارش جدید