Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
997,350

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " چالش ها و استراتژی های مدیران اجرایی منابع انسانی جهان: رویکردهای کانادا و آمریکا " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
چالش ها و استراتژی های مدیران اجرایی منابع انسانی جهان: رویکردهای کانادا و آمریکا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
European Management Journal
سال انتشار
2013
کد محصول
1012172
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
18
قیمت بر حسب ریال
915,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
385 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در این مقاله، چالش های پیش رو مدیران منابع انسانی دنیا و استراتژی های مورد استفاده در شناسایی این چالش ها در سطوح کلان، میانی و خرد بررسی می شود. با 26 مدیر منابع انسانی کانادا و آمریکا مصاحبه نیمه ساختاریافته انجام شد. چالش ها شامل میزان استانداردسازی منابع انسانی، روابط صنعتی خارجی، افق زمانی، تفاوت ها  و روابط میان فرهنگی، مهاجرت، عدم انعطاف پذیری و تعادل خانواده- کار می باشند. در مواجهه با این چالش ها، مدیران اجرایی، مشارکت قوی تر با زیردستان، تنوع استخدام، توجه به تغییر قوانین کار، آموزش و توسعه میان فرهنگی و حساسیت فرهنگی را تشویق می کنند.

-1مقدمه

جهانی سازی، چالش های زیادی برای مدیران اجرایی منابع انسانی به همراه آورد. در سطح کلان (یا سازمان)، برخی کسب و کارها با چالش استانداردسازی اقدامات و سیاست های مدیریت منابع انسانی مواجه هستند ضمن اینکه این چالش ها به سنت ها، آداب و رسوم هم کشیده شده است (چن و الدریچ، 2010؛ تریگاسکی، هراتی، مورلی، 2001). همچنین، مدیران منابع انسانی دنیا باید از قوانین خارجی اشتغال مطلع باشند و از آن برای مدیریت علائق ذینفعان در پلاتفرم های داخلی و خارجی بهره گیرند (فارستنلچنر، 2010؛ اسلاوان، 2010، پاستوما، رولینگ و کمپین، 2006). با بسط کار تحقیقاتی بارتلت و گوشال (2989) که تاثیر دفاتر مرکزی بر زیرمجموعه ها را بررسی کردند، روزنویک و نوریا (1994) دریافتند، زمانی که این ارتباط درحد اکتساب باشد، اقدامات مدیریت منابع انسانی به اقدامات داخلی نزدیک تر است، زمانی که وابستگی به منابع محلی زیاد باشد، حضور نیروهای خارجی کمتر و ارتباط میان دو سازمان کمتر می شود. در سطح میانی (گروه)، عدم آگاهی از آداب میان فرهنگی کسب و کار ممکن است با هزینه فرهنگی همراه باشد ( شاپیرو، ازان و ساتسیگلو، 2008). در سطح خرد (یا فردی)، مسائل زیادی در حوزه مهاجران و کشورهای میزبان وجود دارد. به عنوان مثال، عدم مهارت زبانی می تواند چالشی برای مهاجران و کشور میزبان باشد (فارستر، 2000؛ سلمر، 2006). مهاجرانی که تناسب فرهنگی ضعیفی دارند، در کسب تجربه با مشکل مواجه می شوند (سلمر، 1999)…

  میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید