Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
968,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " کنترل و مدلسازی دینامیکیِ UPFC برای کنترل پخش بار " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کنترل و مدلسازی دینامیکیِ UPFC برای کنترل پخش بار
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Technology
سال انتشار
2015
کد محصول
1012214
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
968,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
646 کیلو بایت
تصویر پیش فرض چکیده

  کنترل کننده پخش بار یکپارچه شده می تواند پارامترهای سیستم قدرت مانند ولتاژ، راکتانس خط و زاویه فاز را جهت کنترل پخش بار در خط انتقال، کنترل کند. کنترل پخش بار در خط انتقال، توسط تزریق ولتاژ مناسب با زاوایه فاز انجام می گیرد. در این مقاله، یک روش کنترل مجزا شده برای مبدل سری و موازی جهت ردیابی ورودی توان مرجع توسط استفاده از کنترل کننده PI متعارف طراحی شده است. مدلسازی توسط استفاده از نرم افزار Matlab/Simulink انجام می گیرد. تحلیل در یک سیستم با ضرایب توان و شرایط بار مختلف انجام می شود. نتایج نشان می دهد که UPFC قادر به ردیابی تغییرات توان و تزریق یک ولتاژ مناسب به سیستم قدرت بوده و در نتیجه پخش بار می تواند حفظ شود.

-1مقدمه

سیستم قدرت در حالت کلی به صورت متصل بوده و نیاز شدیدی به بهبود در استفاده از توان الکتریکی توسط حفظ قابلیت اطمینان و امنیت وجود دارد. تقاضا توان به طور قابل ملاحظه ای در حال رشد بوده و توسعه در خطوط انتقال، با منابع محدود در دسترس، محدود می باشد.این مورد سبب اضافه بار شدن  برخی از خطوط انتقال و بارگذاری بقیه خطوط انتقال در سطح بسیار پایین تری از حد نرمال خودشان می شود. (1). با رشد سریع تحقیقات در زمینه مولفه های الکترونیک قدرت، سیستم های انتقال AC انعطاف پذیر (FACTS) در بازار برق نظارت نشده حاضر، به منظور ارسال توان بیشتر از طریق خط انتقال استفاده می شود…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.  


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:UPFC unified power flow controlle
FACTS Flexible AC transmission systems

ثبت سفارش جدید