Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
626,750

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " بررسی سوئیچ نوری با استفاده از نانو میله های پلاسمونی دیمر " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بررسی سوئیچ نوری با استفاده از نانو میله های پلاسمونی دیمر
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE Transactions on Nanotechnology
سال انتشار
2014
کد محصول
1012249
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
11
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
670 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

سوییچ نوری مبتنی بر نانومیله های پلاسمونی دیمر روی موجبر سیلیکونی به صورت عددی تحلیل شده است. در سوییچ ارائه شده، سوییچ نوری توسط دو موج صفحه ای تابشی با فرکانس یکسان و دو زاویه تابش و  تحریک شده است. زمانی که تنها سیگنال  اعمال می شود، موج تابیده شده منتقل می شود و زمانی که هر دو سیگنال به صورت همزمان به سوییچ اعمال می شوند، جذب کامل همدوس (CPA) رخ می دهد و دو موج تابیده شده حذف می شوند. بنابراین، سیگنال با  به عنوان سیگنال کنترلی عمل می کند. ازآنجا که راندمان CPA به شدت به تعداد نانومیله های پلاسمونی و مکان نانومیله ها بستگی دارد، یک روش بهینه سازی دودویی کارآمد مبتنی بر الگوریتم بهینه سازی مبتنی بر آموزش و یادگیری (TLBO) برای طراحی آرایه ای بهینه از نانومیله های پلاسمونی ارائه شده است جهت دستیابی به ضریب جذب حداکثر در حالت off و ضریب جذب حداقل در حالت on ارائه شده است. در TLBO دودویی (BTLBO)، گروه آموزنده ها متشکل است از یک ماتریس با ورودی های دودویی، که حضور (1) یا عدم حضور (0) نانومیله ها را در آرایه کنترل می کند.

-1 مقدمه

جذب در مدارات نوری مجتمع یک اثر پارازیتی در نظر گرفته می شود که باید مینیمم شود. هرچند، جذب و مخصوصا کنترل جذب فرصتی است برای تاثیر فعال گذاشتن بر روی انتشار نور در موجبرها. یک مثال از این مساله، تزویج بحرانی است که در آن می توان نور را با بازده 100% از یک موجبر به یک رزوناتور حلقه ای با تلفات تطبیقی تزویج کرد [1]. مثال دیگری که در آن جذب مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از مدولاتورهای جذب الکتریکی [2]. اخیرا، از چالکوچنایدهای تغییر فاز برای کنترل جذب نور در موجبر با استفاده از لیزرهای شدت بالا برای القای تغییر فاز استفاده شده است [3]…
میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Absorption
Plasmons
Optical switches
Optical waveguides

ثبت سفارش جدید