Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
719,400

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " استفاده از مدیریت عملکرد برای پیروزی در جنگ استعداد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
استفاده از مدیریت عملکرد برای پیروزی در جنگ استعداد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Business Horizons
سال انتشار
2012
کد محصول
1012384
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
18
قیمت بر حسب ریال
660,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
557 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

جنگ استعداد یک واقعیت 21 قرن است که به موجب آن سازمان های مختلف در تمامی صنایع برای استخدام و حفظ سرمایه هاي کمیاب انسانی با هم رقابت می کنند. جنگ استعداد وحشیانه است زيرا معدود افرادی در هر صنعت هستند که سرمایه انسانی سرآمد تلقی شده و تعداد آنها برای عملکرد کافی نیست، این كاركنان مقدار زیادی درآمد، سود و موفقیت کلی برای سازمان هایشان به همراه می آورند. ما در این بخش از عملکرد انسانی ماهیت نبرد استعداد و دلیل اهمیت پیروزی در آن برای رقابت سازمانی، پایداری و بقا را توصیف می کنیم. همچنین بحث می کنیم که چگونه اجرای یک سیستم مدیریت عملکرد می تواند با حفظ این كاركنان مطلوب به پیروزی سازمان ها در جنگ استعداد کمک کند. به خصوص توصیه های مبتنی بر تحقیق ذیل را جهت استفاده از مدیریت عملکرد ارائه می نماييم: (1) ایجاد و حفظ برنامه های توسعه فردی، (2) اطمینان از این که کار چالشی، جالب و معنی دار است، (3) ارائه فرصت های پیشرفت روشن و آشکار و (4) اجرای پاداش های احتمالی. پیاده سازی این توصیه ها می تواند مدیریت عملکرد را به یک ابزار موثر برای حفظ استعداد عالی تبدیل کند و رقبا را از سرقت یک منبع بسیار مهم مزیت رقابتی باز دارد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید