Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " فراتر از مربیگری (رویکردی نوین در مربیگری تحقیقات دانشجویی در مقطع کارشناسی) " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
فراتر از مربیگری (رویکردی نوین در مربیگری تحقیقات دانشجویی در مقطع کارشناسی)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Elsevier, International journal of nursing sciences
سال انتشار
2016
کد محصول
1012810
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
175000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
678 کیلو بایت
تصویر پیش فرض چکیده

پیشینه: برنامه مربیگری تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی (URMP) در دانشکده پرستاری دانشگاه پیتزبورگ (UPitt) در سال تحصیلی 2009-2008 پیش‌بینی و به اجرا گذارده شد تا بدین وسیله دانشجویان مقطع کارشناسی در فعالیت‌های آموزشی خود، تحقیق و پژوهش را زودتر تجربه کنند. علاوه بر این، برنامه مربیگری تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی، روشی برای حفظ و نگهداری دانشجویان فعلی و جذب متقاضیان مقطع دبیرستان به دانشکده پرستاری، محسوب می‌گردد.

روش: این مقاله موارد زیر را ارائه می‌دهد: (1) ذهنیت بخشی به برنامه مذکور و نیز اهداف، اجرا و نتایج آن با استفاده از آمار توصیفی و (2) نقاط قوت برنامه و نیز فرصت‌های کسب شده و درس‌های آموخته شده از اجرای این برنامه.

نتایج: این برنامه نشان‌دهنده توفیق در ترغیب دانشجویان به پیوستن در امور پژوهشی است. تاکنون در 3/63 الی 7/75 درصد دانشجویان شرکت‌کننده، کسب مهارت‌های پژوهشی مختلف از طریق برنامه مربیگری تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی، گزارش شده است. به علاوه، دانشجویان شرکت‌کننده در برنامه مربیگری تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی دارای سابقه شرکت در کنفرانس‌ها و برقراری رابطه نزدیک با مربیان بوده‌اند. در واقع 97 درصد این دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بوده‌اند. همچنین غالب این دانشجویان (7/85 درصد) گزارش داده‌اند که این تجربه تحقیقاتی حتی چیزی بیش از انتظاراتشان را برآورده ساخته و از آن بسیار راضی بوده‌اند.

نتیجه‌گیری: دانشجویان در برنامه مربیگری تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی بر خلاف کلاس درس سنتی که فشار ناشی از کسب نمره در پایان ترم را در پی دارد، می‌توانند از یادگیری تجربی، انگیزه مشارکت و یک رابطه مربیگری بهره‌مند شوند.      

1-مقدمه

1. پیشینه و زمینه تحقیق

این موضوع که دانشجویان پرستاری در مقطع کارشناسی تا چه اندازه درگیر امر تحقیق و پژوهش هستند، به دفعات مورد تأکید و توجه واقع شده است. به زعم ویسی و دی مارکو [1]، وجود پرستار برای اجرای اقدامات مبتنی بر شواهد (که برای محقق ساختن اقتضائات محیط پویای بهداشت و درمان ضروری هستند) حیاتی است. به علاوه، مرکز صلاحیت پرستاری امریکا [2] و کمیته مشترک [3] ضمن درخواست بکارگیری فعالیت مبتنی بر تحقیق به عنوان بهترین شیوه، تلفیق شیوه‌های مبتنی بر شواهد در بستر محیط بیمارستانی را نیز توصیه می‌کنند. در نتیجه توسعه مهارت‌ها و شیوه‌های پژوهشی برای پرستاران بالینی به طور فزاینده شیوع بیشتری پیدا کرده است [4]. هر چند بیشتر برنامه‌های دوره کارشناسی پرستاری از طریق اجباری کردن اخذ یک درس پژوهشی، بر آماده سازی دانشجویان برای بکارگیری تحقیقات تمرکز دارند [5]، اما آموزش‌های تحقیقاتی ارائه شده در خلال این واحدهای درسی، گاهاً ناکافی بوده و در فعالیت‌های بالینی به میزان لازم به کار نمی‌آیند [1]...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Mentorship
Research
Nursing
Undergraduate