Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
880,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم ارتباطات اجتماعی " با موضوع " برند و برند سازی در مدیریت رسانه- در راستای توسعه طرح پژوهشی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
برند و برند سازی در مدیریت رسانه- در راستای توسعه طرح پژوهشی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal on Media Management
سال انتشار
2014
کد محصول
1012881
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
115 کیلو بایت
تصویر پیش فرض چکیده

در مقاله حاضر، مروری سیستماتیک و تحلیل مفهومی از پژوهش های موجود در زمینه برند و برندسازی در ادبیات مدیریت رسانه انجام شده است. هدف اصلی مطالعه حاضر، افزایش اطلاعات در این حوزه است که این امر با بررسی روش های مختلفی که طی آن برندها در بطن ادبیات پژوهشی درک و مفهوم پردازی می شوند، حاصل می آید. در همین راستا، مقاله حاضر به شناسایی حوزه های پژوهشی که نادیده انگاشته شده اند،پرداخته و طرح پژوهشی جامعی برای مطالعات آتی در این حوزه خاص ارائه کرده است. در کل، اعتقاد بر این است که توسعه هر چه بیشتر این حوزه، وابسته به تحلیل سیستماتیک نظریه ها در مورد ماهیت برندهای رسانه و ویژگی ها و پیچیدگی های اختصاصی رسانه به عنوان یک محیط تجاری استراتژیک است که در درون آن برندها ساخته و مدیریت می شوند. بنابراین توسعه حوزه پژوهشی نه تنها به دلایل علمی ، بلکه به این دلیل که برندهای قوی در بازارهای رسانه شدیدا رقابتی و دائما در حال تغییر فعلی ، ارزش و اهمیت استراتژیک بالایی کسب می کنند، ضروری به نظر می رسد.

1-مقدمه

برند یکی از مفاهیم کلیدی نظریات بازاریابی معاصر است. با این حال در ادبیات مربوط به مدیریت رسانه، توجه اندکی به برند ها و برندسازی مبذول شده است. در حالیکه مفاهیم مربوط به برند ها به مرور وارد بحث ها و مناظرات موجود در زمینه محصولات رسانه ای و خدمات رسانه ای می شوند (چانگ المستد و کیم، 2001؛ چانگ، بای و لی، 2004؛ چان-اولمستد، 2006؛ مک دول، 2006)، پژوهش در زمینه برندهای رسانه ای به ندرت انجام شده و شاهد عدم تمرکز سیستماتیک و انسجام نظری هستیم (مک دوول، 2006؛ فورستر، 2011). همانطور که پیکارد (2011) مشاهده کرده است، برند منحصرا به عنوان یک حرف نامفهوم صنعتی تلقی می شود تا یک سازه نظری یا ابزار تحلیلی جهت طراحی استراتژی های پایدار برای موفقیت در محیط تجاری دائم التغییر صنعت رسانه. بنابراین، در حوزه مدیریت رسانه، برند و برندسازی کماکان به عنوان یک موضوع پژوهشی توسعه نیافته باقی مانده است... 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده علوم ارتباطات اجتماعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Media Management

ثبت سفارش جدید