Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
752,100

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " شيمی " با موضوع " خصوصیات ایزوترم، سنتیکی و ترمودینامیکی جذب paclitaxel بر روی Diaion HP-20 " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
خصوصیات ایزوترم، سنتیکی و ترمودینامیکی جذب paclitaxel بر روی Diaion HP-20
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Process Biochemistry
سال انتشار
2016
کد محصول
1012945
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
23
قیمت بر حسب ریال
690,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
736 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

مطالعات آزمایشگاهی ناپیوسته برای جذب پروتئین ضد سرطانی paclitaxel با استفاده از Diaion HP-20 انجام شد در حالی که پارامترهایی مانند غلظت اولیه paclitaxel ، زمان تماس و دمای جذب  تغییر می کند. داده های آزمایشی با مدل های ایزوترم لانگمیر، فروندلیچ، تمکین و Dubinin-Radushkevich برازش شدند. مقایسه نتایج نشان داد که داده های آزمایشگاهی با مدل ایزوترم لانگمیر با بالاترین دقت در میان چهار مدل ایزوترم مورد نظر تطابق دارد. با تجزیه و تحلیل ایزوترم جذب، مشخص شد که ظرفیت جذب با افزایش دما افزایش می یابد و جذب paclitaxel بر روی HP-20 مطلوب و روند آن می تواند ماهیت فیزیکی داشته باشد.

داده های سینتیکی حاصل شده  برای جذبl  paclitaxe بر روی HP-20 به خوبی با مدل شبه مرتبه دوم تطابق داردونفوذ درون ذره ای   نقش مهمی  را در جذب paclitaxel بر اساس مدل نفوذ درون ذره ای ایفا می کند. پارامترهای ترمودینامیکی، مانند آنتالپی استاندارد ()، آنتروپی استاندارد () و انرژی آزاد گیبس ((  مورد بررسی قرار گرفتند. نتایج نشان داد که فرآیند جذب paclitaxel بر روی HP-20 به صورت گرماگیر، غیر قابل برگشت، خود به خودی و توسط تعاملات  آبگریزی می باشد .

1-مقدمه

Paclitaxel (شکل 1) یک عامل ضد سرطانی diterpenoid است که در پوست درخت سرخدار (پ yew )وجود داد [1]. به طور گسترده  برای درمان تخمدان، پستان، ریه، لوزالمعده و سرطان های دیگر مورد استفاده قرار گرفته است [2]. انتظار می رود تقاضا برای این دارو به طور پیوسته افزایش یابد؛ علائم آن که شامل آرتروز روماتوئید و بیماری آلزایمر هستند، به طور مداوم در حال گسترش هستند و آزمایش های بالینی برای نسخه ترکیبی با سایر درمان ها انجام می شود...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله شيمی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده شيمی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


paclitaxel

ثبت سفارش جدید