Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
795,700

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " کایت: یک طرح پشتیبان از تحرک در NDN " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کایت: یک طرح پشتیبان از تحرک در NDN
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the 1st ACM Conference on Information-Centric Networking
سال انتشار
2014
کد محصول
1012952
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
31
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
776 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

شبکه‌سازی داده‌های نام‌گذاری شده (NDN)، به‌صورت طبیعی از طریق طراحی داده محور خود و واحد ارسال دارای وضعیت، از تحرک مصرف‌کننده‌های داده پشتیبانی می‌کند. اگرچه پشتیبانی از تحرک برای تولیدکننده‌های داده در طرح پیشنهادی اصلی، باز و قابل‌دسترس باقی می‌ماند. در این مقاله کایت که یک طرح برای پشتیبانی از تحرک برای NDN هست را معرفی می‌کنیم. کایت برای دسترسی به گره‌های موبایل، از وضعیت جدول علاقه‌مندی‌های بلاتکلیف (PIT) در هر روتر استفاده می‌کند تا موقعیت گره‌های موبایل را نسبت به سایر گروه‌هایی که با آن در ارتباط هستند، شفاف کند. ما نحوه پشتیبانی کایت از طرح‌های معمولی، شامل ارتباط گروهی بین موبایل‌ها را توصیف می‌کنیم. ارزیابی مقدماتی ما نشان می‌دهد که کایت باوجود سربار سیگنال دهی مشابه در حالتی که حرکت زیاد است، نسبت به راه‌حل‌های تحرک مبتنی بر نگاشت، ازنظر امتداد مسیر و تاخیر موبایل بهتر عمل می‌کند. همچنین ملاحظات امنیتی و مفاهیم معماری روی NDN را نیز موردبحث قرار داده‌ایم.

1-مقدمه

فقدان پشتیبانی ذاتی از تحرک، یک نقطه رنج‌آور در معماری IP است که با انفجار عظیم دستگاه‌های موبایل در اینترنت/، مواجه است؛ بنابراین تلاش‌های زیادی در راستای اضافه شدن پشتیبانی از تحرک به اینترنت، برای پاسخ به سؤال: «مقصد یک حرکت (نحوه رسیدن به مقصد) کجاست؟» انجام‌شده است. برای حل آن مسئله و همچنین مسائل دیگر با IP در یک روش یکپارچه، شبکه‌سازی متمرکز بر اطلاعات (ICN) به این نکته اشاره می‌کند که به‌جای آدرس‌های ماشینی در مقصدها، باید نام‌های داده وجود داشته باشند، بنابراین سؤال ICN به: «یک قطعه از داده (نحوه بازیابی داده) کجاست؟» تبدیل می‌شود....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Named Data Networking

ثبت سفارش جدید