Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
626,750

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " کاربرد اجتناب ناپذیر داده بزرگ برای مراقبت بهداشتی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کاربرد اجتناب ناپذیر داده بزرگ برای مراقبت بهداشتی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Jama
سال انتشار
2013
کد محصول
1013241
تعداد صفحات انگليسی
2
تعداد صفحات فارسی
6
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
146 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

میزان داده هایی که به صورت دیجیتال جمع آوری و ذخیره سازی می شوند زیاد است و به سرعت د رحال افزایش می باشد. در نتیجه، علم مدیریت و تحلیل داده هم در حال ‍‍‍‍‍‍‍پیشرفت است تا سازمان ها را قادرسازد که این منبع عظیم را  به اطلاعات و دانشی تبدیل کنند که به آن ها کمک می کند تا به اهدافشان برسند. دانشمندان علوم کامپیوتر این اصطلاح داده‌های بزرگ را برای توصیف این تکنولوژی در حال تکامل اختراع کرده‌اند .داده‌های بزرگ به طور موفقی در ستاره‌شناسی مورد استفاده قرار گرفته‌اند مثل بررسی آسمان دیجیتالSloan  از اطلاعات تلسکوپی)، فروش های خرده‌فروشی (مثلا تعداد بسیار زیاد تراکنش های وال مارت)ُ موتورهای جستجو (مثل شخصی سازی جستجوهای فردی مبتنی بر داده‌های وب قبلی در گوگل)، و سیاست (مثلا تمرکز یک کمپین تبلیغات سیاسی بر افرادی که بر اساس جستجوهای وب، بیشتر امکان دارد نامزد انتخاباتی آن ها را حمایت کنند).

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرماییداین مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Big Data
Health Care

ثبت سفارش جدید