Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
931,950

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " پزشكی " با موضوع " تله‌مانیتورنیگ در مدیریت بیماری‌ قلبی عروقی اولیه کمک کننده‌ است : مرور جامعی بر مرورهای سیستماتیک " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تله‌مانیتورنیگ در مدیریت بیماری‌ قلبی عروقی اولیه کمک کننده‌ است : مرور جامعی بر مرورهای سیستماتیک
نویسنده/ناشر/نام مجله :
BMC Family Practice
سال انتشار
2014
کد محصول
1013537
تعداد صفحات انگليسی
14
تعداد صفحات فارسی
32
قیمت بر حسب ریال
855,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
439 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

پیش‌زمینه: علاقه‌ی افزاینده‌ای نسبت به تاثیر تله‌مانیتورینگ و توانایی آن در کاهش بار بیماری‌های مزمن (شامل بیماری‌های قلبی-عروقی مزمن (CVD) ) بر نظام مراقبت سلامت  به وجود آمده است. کارآزمایی‌های تصادفی‌شده‌ی بین‌المللی در این زمینه انجام و در چارچوب مرورهای جامع مختلف منتشر شده‌‌اند‌. این مرورها شواهد پایه‌‌ را درباره‌ی این مدل مراقبتی فراهم کرده‌اند. مطالعه‌ی حاضر این شواهد را ارزیابی می‌کند تا محققان، سیاست‌گذاران و پزشکان را مطلع کند.
روش‌‌ها: مروری جامع بر مرورهای سیستماتیک انجام شده درمورد تاثیر مداخلات تله‌مونیتورینگ بر مراقبت اولیه‌ی
CVD انجام گرفت. مرورهایی وارد مطالعه شدند که مراقبت اولیه‌ی مبتنی بر تله‌مانیتورنگ را در CVD، نارسایی قلبی و هایپرتنشن بررسی کرده  بودند؛ این مرورها به زبان انگلیسی بوده و بین سال 2000 تا 2013 منتشر شده بودند. داده‌ها توسط یک محقق استخراج شد. محقق دوم، با استفاده از فرم استانداردشده، داده‌ها را بررسی کرد. سپس، دو ارزیاب با استفاده از پرسشنامه‌ی ارزیابی کیفیت مرورها (OQAQ)، کیفیت هر یک از مطالعات را بررسی کردند.
نتایج: از میان 13 مطالعه‌ی وارد شده، چهار مطالعه بر مداخلات تله‌مانیتورینگ انجام شده بر هایپرتنشن یا
CVD، و 9 مطالعه بر تله‌مانیتورینگ به منظور مدیریت نارسایی قلبی (HF) متمرکز بودند. هفت مطالعه در بررسی OQAQ، نمره‌ی 5 و بالاتر دریافت کردند، و کیفیت خوبی داشتند. یافته‌ها نشان می‌دهد که تله‌مانیتورنگ موجب کاهش قابل توجه فشار خون، کاهش بستری کلی و بستری ناشی از HF، کاهش مورتالیته‌ی کلی و بهبود کیفیت زندگی می‌شود.
نتیجه گیری: همچنین، تله‌مانیتورینگ موجب بهبود نتایج بیمار و کاهش هزینه‌های سلامت می‌شود و به این ترتیب مکان مراقبت اولیه از
CVD را افزایش می‌دهد. با این وجود، به تحقیقات بیشتری برای بررسی اجزای مداخلات تله‌مونیتورینگ نیاز داریم تا بتوانیم ارزش نسبی این اجزا را تعیین کنیم. هم‌چنین، روش‌های تاثیرگذاری تله‌مونیتورینگ بر نتایج سلامت، به بررسی بیشتری نیاز دارند، تا طبیعت این مداخلات فهمیده شود.

1-مقدمه

کارشناسان مراقبت سلامت از بار رو به رشد گروهی از بیماری‌های قلبی-عروقی بر نظام مراقبت سلامت ملی، مطلع هستند. علی‌رغم روند کاهش مورتالیته، CVD همچنان از علل اصلی مرگ در سراسر جهان است (1). در استرالیا، CVD مسئول بیشترین میزان مرگ ناشی از بیماری و بیشترین‌ هزینه‌‌ی مراقبت سلامت مستقیم است (2). بهبود مراقبت حاد، پیشرفت تکنیک‌های مداخله، روش‌های تشخیص زودهنگام و افزایش سن جهانی، منجر به افزایش تعداد بیماران دچار CVD مزمن شده است (3،4). به این ترتیب، نارسایی مزمن قلبی (HF) به یکی از معضلات رو به رشد سلامت تبدیل شده است...

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید 


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله پزشكی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده پزشكی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Systematic review
Telemonitoring
Heart failure

ثبت سفارش جدید