Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
931,950

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پزشکی " با موضوع " ردیابی اندوسکوپ مبتنی بر دید به منظور راهنمای جراحی هدایت‌ شده با تصویر فراصوت سه‌بعدی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ردیابی اندوسکوپ مبتنی بر دید به منظور راهنمای جراحی هدایت‌ شده با تصویر فراصوت سه‌بعدی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computerized Medical Imaging and Graphics
سال انتشار
2015
کد محصول
1013897
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
855,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
19 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این کار به معرفی یک چهارچوب مستقل جهت ردیابی دوربین اندوسکوپی به وسیله ترکیب فراصوت‌سنجی سه‌بعدی و اندوسکوپی می‌پردازد. این رویکرد به سادگی می‌تواند در برنامه‌های کاری جراحی مشارکت داشته باشد بدون آنکه نیازی به نصب دستگاه ردیاب خارجی داشته باشد. با ترکیب هندسه‌ی صحنه ساخته‌شده-فراصوت با دید اندوسکوپی، این رویکرد یکپارچه مسائل مرتبط با آماده‌سازی ، ابهام  در اندازه و نابسندگی نقطه بهره را هدف قرار می‌دهد که ممکن است با رویکردهای معمول مبتنی بر دید در حین فرآیندهای فتوسکوپی ایجاد شود. تخمین‌های موقعیت مبتنی بر دید به وسیله تصویربرداری جفت میمون و فانتوم (شبح) نشان داده شده است. سهم بالقوه این روش ممکن است که به فراتر از تکنیک فتوسکوپی پای‌گذارد تا شامل کاربردهای واقعیت تقویت‌شده عمومی در تکنیک‌های تهاجمی حداقلی شود.

1-مقدمه

انگیزه این کار نیاز کلینیکی به راهنمای جراحی در جراجی تهاجمی حداقلی جنینی و همچنین محدودیت‌های عملیاتی تکنیک‌های موجود بود. یک مثال از جراجی تهاجمی حداقلی جنینی، درمانِ سندروم انتقالی دوقلوها (TTTS) است. این وضعیت خطرِ جانی دارد و باید پیش از تولد، عموما بین هفته‌های 17ام و 26ام حاملگی درمان شود. به منظور به حداقل رساندن پیچیدگی‌ها، جراحی‌های اندوسکوپی تهاجمی حداقلی جنینی به عنوان جایگزین شکاف بزرگ رحمی معرفی شده‌اند. با این وجود، دسترسی حداقلی به محل جراحی سبب ایجاد محدودیت در دید و مهارت می‌شود....

   میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی پزشکی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی پزشکی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


endoscope tracking

ثبت سفارش جدید