Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
921,050

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " خریدهای آنی مواد غذایی در فرانسه و سوئد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
خریدهای آنی مواد غذایی در فرانسه و سوئد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Consumer Marketing
سال انتشار
2011
کد محصول
1014143
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
845,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
398 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

هدف: هدف از این مقاله شناسایی شباهت‌ها و تفاوت‌ها در ارتباط با عوامل موثر بر خریدهای آنی (بدون برنامه‌ریزی قبلی) مصرف‌کنندگان موادغذایی در کشورهای فرانسه و سوئد است. طراحی/روش/رویکرد: داده‌ها با یک ممیزی تصادفی از 202 خانواده‌ی سوئدی و 368 خانواده‌ی فرانسوی جمع‌آوری شدند. آنالیز چندمتغیره‌ی کواریانسی (MANCOVA)، روش تحلیلی اصلی استفاده شده در این مقاله است.  یافته‌ها : آنالیز در این تحقیق نشان می‌دهد، با اینکه خریدارن سوئدی خریدهای آنی بیشتری دارند، اما مصرف‌‌کنندگان فرانسوی بیشتر با دید ذخیره‌ برای روز مبادا (خرید اندوخته‌ای) و پیشنهادهای "یکی بخر دو تا ببر" به این خریدها می‌نگرند.  مفاهیم و محدودیت‌های تحقیق: باید متغیرهای موقعیتی همچون طرح‌کلی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها و فرهنگ غذایی یک کشور خاص در مطالعات بعدی گنجانده شود چرا که این عوامل انتخاب خریداران و عادت‌های خرید را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مفاهیم عملی : این یافته‌ها به متخصصان امر برای درک چگونگی اثرگذاری عوامل ویژه‌ی بازار بر خریدهای آنی خریداران کمک می‌کند. این بینش در پرتو افزایش جهانی سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای بسیار مهم است. اصالت و ارزش تحقیق : این مطالعه به دانش فعلی در زمینه‌ی رفتار خریدهای آنی مصرف‌کننده کمک می‌کند و نشان می‌دهد، با اینکه این رفتارها یک جنبه‌ی جهانی دارند اما می‌توان تفاوت‌هایی در زمینه‌ی تعداد خریدهای آنی و چگونگی واکنش به خریدهای اندوخته‌ای و ارائه‌ی تخفیفات، در کشورهای مختلف قائل شد.

1-مقدمه

چندین دهه است که خریدهای آنی به عنوان شکل عمده‌ای از خرید مصرف‌کننده در نظر گرفته شده است. بنابراین افزایش شناخت از عوامل تحریکی بر این نوع خرید‌ها بسیار مهم است چرا که از هر 10 خرید، اساسا 9 تای آن آنی است. در واقع تقریبا 70 درصد از همه‌ی تصمیمات به خرید در همان لحظه گرفته می‌شوند به طوری که می‌توان خریدهای آنی را برای حجم قابل‌ توجهی از اجناس فروخته شده در میان طیف وسیعی  از طبقه‌بندی محصولات لحاظ کرد....

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Impulse purchases

ثبت سفارش جدید