Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
681,250

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی مکانیک " با موضوع " بررسی جامع استخراج ویژگی الکترومیوگرافی و دسته‌بندی کننده " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بررسی جامع استخراج ویژگی الکترومیوگرافی و دسته‌بندی کننده
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Open Access Journal of Biomedical Engineering and its Applications
سال انتشار
2018
کد محصول
1014365
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
23
قیمت بر حسب ریال
625,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در چند سال گذشته استفاده از سیگنال‌های بیولوژیکی به عنوان روشی رابط با یک دستگاه روباتیک اهمیتی روزافزون یافته است. بسیاری از این سیستم ها مبتنی بر EEG و EMG هستند. کنترل مبتنی بر EMG دارای پنج بخش اصلیِ اکتساب داده‌ها، شکل‌دهی  (کاندیشنر) سیگنال، استخراج ویژگی ها، طبقه بندی و کنترل است. در این مقاله سعی شده تا به صورت خلاصه جنبه‌های اکتساب داده و شکل‌دهی به سیگنال بررسی شود. پس از آن، روشهای مختلف استخراج ویژگی و طبقه بندی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

1-مقدمه

استفاده از EMG در واسط مغز و رایانه (BCI) به عنوان بخشی از واسط یا رابط انسان – کامپیوتر (HCI) روشی کنترلی است که امکان استفاده‌ی طبیعی‌تر از ماهیچه‌های موجود خود فرد را فراهم می‌کند. الکترومیوگرافی (EMG) از ماهیچه‌ها اندازه گیری می‌شود، زیرا آنها سیگنال فعال‌سازی را از مغز دریافت می‌کنند....


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی مکانیک در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی مکانیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Brain-Computer Interaction

ثبت سفارش جدید