Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
940,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " فناوری اطلاعات برای توسعه در شرکت‌های کوچک و متوسط " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
فناوری اطلاعات برای توسعه در شرکت‌های کوچک و متوسط
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Information Systems and Quantitative Analysis Faculty Proceedings & Presentations
سال انتشار
2015
کد محصول
1014490
تعداد صفحات انگليسی
27
تعداد صفحات فارسی
28
قیمت بر حسب ریال
940,500
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
597 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

توسعه مفهومی است که غالباً برای توصیف رشد در سازمان‌ها و مناطق استقرار آن سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عین حال که توسعه در سیستم‌های اطلاعاتی (IS) بیانگر اهمیت فناوری اطلاعات (IT) در ارتقای عملکرد سازمانی است، تأکید زیادی بر شناخت سازمان‌های بزرگ شده است. درحالیکه تحولات و توسعه‌ی اجتماعی-اقتصادی بر زیرساخت‌های فناوری‌های نوین و تغییرات سازمانی متکی است، اما هنوز هم پیوند ضعیفی بین مطالعات سازمانی و فناوری اطلاعات در ارتباط با رشد سازمان‌ها وجود دارد. چنین به نظر می‌رسد که تمرکز پژوهشی بیشتری معطوف درک استفاده از IT در سازمان‌های کوچک و متوسط (SME ها) شده است. درک نقش ساختارهای IT در SME ها و استفاده از IT یا عدم استفاده از آن می‌تواند موجب رشد و توسعه‌ی آنها شود. این مقاله‌ی پژوهشی فعال، چشم‌اندازی کلی از آنچه در رابطه با فناوری اطلاعات برای توسعه (IT4D) در SME ها می‌دانیم ارائه می‌دهد، شکاف‌های دانشی را شناسایی می‌کند، و چارچوبی برای پژوهش‌های آتی پیشنهاد می‌کند. سهم پژوهشی این مقاله، شناسایی رویکرد پژوهشگران IS و مفهوم‌سازی پژوهش‌های IT4D در رابطه با SME ها است.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:IT for Development
Development
Literature Review
Small and Medium- Sized Enterprises
Small busi

ثبت سفارش جدید