Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
604,950

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی مکانیک " با موضوع " نشیمنگاه‌های سوپاپ سینتر شده- بررسی‌های ریزساختاری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
نشیمنگاه‌های سوپاپ سینتر شده- بررسی‌های ریزساختاری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Materials science forum
سال انتشار
2006
کد محصول
1014563
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
13
قیمت بر حسب ریال
555,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این تحقیق به جنبه‌های مربوط به مواد سینتر شده جدید برای استفاده در نشیمنگاه سوپاپ می‌پردازد. دو نوع ماده مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند. این مواد از طریق تکنیک متالورژی پودر و مخلوطی از پودرهای فولاد تندبر (AISI M3/2)، آهن و کاربید ساخته شدند. ریزساختار این مواد قبل و بعد از عملیات حرارتی ارائه شده‌اند. تحت شرایط عملیات حرارتی، فعالسازی مکانیزم نفوذ در میان فازها افزایش یافت و توزیع بهتری از فازهای Cu در راستای زمینه حاصل شد. نتایج نشان می‌دهند که این مواد در حال توسعه پتانسیل خوبی برای کاربردهای تجاری به عنوان نشیمنگاه سوپاپ دارند.

1-مقدمه

نشیمنگاه سوپاپ برای مکش و خروج گازها در محفظه‌های احتراق موتورها استفاده می‌شود و بنابراین تحت شرایط کاری شدید و سخت قرار می‌گیرند....


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی مکانیک در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی مکانیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
valve seat insert
high-speed-steel AISI M3/2
powder metallurgy

ثبت سفارش جدید