Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
937,400

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " زيست شناسی " با موضوع " تاثیر فاکتورهای سبک زندگی بر سلامت باروری: کنترل قدرت باروری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تاثیر فاکتورهای سبک زندگی بر سلامت باروری: کنترل قدرت باروری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Sharma et al. Reproductive Biology and Endocrinology
سال انتشار
2013
کد محصول
1014651
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
40
قیمت بر حسب ریال
860,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
324 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

تقریباً ده تا پانزده درصد زوجین نابارور هستند. اخیراً، نقش مهم و اساسی فاکتورها و عوامل مربوط به سبک زندگی در ایجاد ناباروری توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. فاکتورهای سبک زندگی، عادات و روشهای قابل اصلاح و تغییر‌پذیر زندگی هستند که می‌توانند تاثیر همه‌جانبه‌ای بر سلامت و بهزیستی افراد از جمله باروری بگذارند. بسیاری از فاکتورهای سبک زندگی مانند سن تشکیل خانواده، تغذیه، وزن، ورزش، استرس روانی، مواجهه با خطرات محیطی و شغلی و سایر موارد می‌توانند تاثیرات قابل توجهی بر باروری داشته باشند؛ فاکتورهای سبک زندگی مانند مصرف سیگار، مصرف مواد مخدر، و الکل و مصرف کافئین می‌توانند تاثیر منفی بر سلامت باروری بگذارند، در حالی که مواردی دیگر مانند مراقبت‌های پیشگیری ممکن است مفید باشد. این مقاله مروری شامل بررسی فاکتورهای مختلف سبک زندگی است و با تمرکز بر مردان و زنان، مسئله ناباروری را برای زوجین قابل درک می‌کند؛ و هدف این مقاله مروری، شناساییِ نقش فاکتورهای سبک زندگی در تعیین وضعیت تولید مثل است. افزایش اهمیت و مقدار تحقیقات در این زمینه نشان داده است که عوامل و فاکتورهای سبک زندگی تاثیر قابل توجهی بر باروری دارند.

1-مقدمه

برآورد شده است که 7.4٪ زنان و همسران آنها در ایالات متحده نابارور هستند [1] و تعداد افراد نابارور در جهان، به ویژه در کشورهای صنعتی به میزان 15٪ است [2]. کاهش تعداد افراد مبتلا به ناباروری به عنوان یک اولویت اساسی برای بسیاری از سازمانهای بهداشتی، مانند سازمان افراد سالم 2020 تبدیل شده است...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله زيست شناسی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Lifestyle
infertility

ثبت سفارش جدید