Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,083,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پزشکی " با موضوع " ارزیابی پدورتیک های توانبخشی: تغییر در فشار کف پا با کاربرد پد اسکافوئید " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ارزیابی پدورتیک های توانبخشی: تغییر در فشار کف پا با کاربرد پد اسکافوئید
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE TRANSACTIONS ON REHABILITATION ENGINEERING
سال انتشار
1996
کد محصول
1014838
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
27
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
3 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

پدهای اسکافوئید یا پدهای قوس طولی، پدورتیک­ هایی هستند که به صورت مکرر برای توان بخشی پا و قوزک تجویز می­ شوند. طبق گزارشات، این پدورتیک­ ها در ایجاد تکیه­ گاه مکانیکی برای قوس طولی میانی و در عین حال کاهش کرنش بافت نرم میانی و کف پا موثر بوده­ اند. هدف این مطالعه، اندازه­ گیری تغییر در مقادیر فشار کف پای متحرک در گروهی از افراد بالغ در اثر کاربرد پد اسکافوئید است. منطق بیومکانیکی این مطالعه این است که هندسه تماسی پا در اثر پیچش پا به داخل تغییر می­ کند. ده داوطلب مرد بالغ با پای نرمال از نظر بیومکانیکی در آزمایش­ های متعدد مورد ارزیابی قرار گرفتند. یک سیستم اکتساب داده­ های فشار کف پای قابل حمل درون کفش بر پایه ریزپردازنده نوع Holter به کار گرفته شد تا داده­ های دینامیکی ثبت گردند. فشار در هشت مکان مجزا در نواحی پشت پا، وسط پا و جلوی پا بر روی کفی داخلی اندازه ­گیری شد. با کاربرد پد اسکافوئید، افزایش آماری معناداری (p < 0.05) در قله فشار جانبی مشاهده شد در حالیکه با کاربرد پد قله فشار در شست و نواحی پاشنه پا به شکل معنی­دار کاهش یافت. در قوس طولی میانی، قله فشار از نزدیکی صفر به 115.3 کیلوپاسکال افزایش پیدا کرد و مدت تماس از حدود صفر به 438 میلی­ ثانیه رسید و انتگرال فشار – زمان از حدود صفر تا kPa.s 33.4 فزونی یافت.

1-مقدمه

در راه رفتن طبیعی، پا به عنوان تکیه ­گاهی برای تحمل وزن عمل می­ کند، نیروهای پیشران حرکت را فراهم می­ کند و ضربه­ ها را جذب کرده و بارهای برخوردی را توزیع می­ کند [1]. پا نیروهای تکیه ­گاهی لازم برای فاز ایستاده را منتقل می­ کند در حالیکه با تغییرات عوارض زمین خود را انطباق داده و منجر به پایداری و توزیع بار می­ گردد....


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی پزشکی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی پزشکی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Scaphoid Pad

ثبت سفارش جدید