کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی پليمر > محصولات رشته مهندسی پليمر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی پليمر > مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده خزش برای پلاستیک ها در دماهای بالا

دانلود ترجمه مقاله درباره مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده خزش برای پلاستیک ها در دماهای بالا

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پليمر " با موضوع " مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده خزش برای پلاستیک ها در دماهای بالا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Modelling and analysis of creep data for plastics at elevated temperatures

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Polymer Testing
سال انتشار
2011
کد محصول
1001123
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
22
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
469 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی پليمر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 135000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Procedures are considered for determining the long-term creep behaviour of plastics at ambient temperature from experimental data obtained from short-term tests over a range of elevated temperature. Errors in long-term properties derived from the application of time-temperature superposition can arise unless proper account is taken of changes to creep behaviour caused by physical ageing. Short-term changes in age state and, hence, creep behaviour occur when the temperature of a specimen is raised. These changes are caused by the erasing of physical ageing that has occurred at ambient temperature prior to the temperature increase. Subsequent reactivation of physical ageing leads to further changes in creep behaviour with time at the elevated temperature. The results of creep tests at different temperatures have been analysed by theoretical expressions that separate the contributions to creep behaviour from structure and temperature changes

چکیده

شیوه هایی که برای تعیین رفتار خزش دراز مدت پلاستیک ها در دمای محیط از داده آزمایش حاصله از آزمایشات کوتاه مدتدر بیش از محدوده دمای بالا بررسی شدند. خطاها در خواص بلند مدت ناشی از کاربرد سوپرپوزیشندما-زمان می تواند حاصل نشود اگر محاسبات صحیحی که تغییرات رفتار خزش را که توسط طول عمر فیزیکی ایجاد می شود مد نظر قرار ندهد. تغییرات کوتاه مدت در مرحله عمر و در نتیجه رفتار خزش رخ می دهد زمانی که دمای نمونه ای افزایش می یابد. این تغییرات توسط حذف طول عمر فیزیکی ای که در دمای محیط قبل از افزایش دما اتفاق افتاده است، ایجاد می شوند. فعال سازی مجدد طول عمر فیزیکی بعدی منجر به تغییرات بیشتر در رفتار خزش با زمان در دمای بالا می شود. نتایج آزمایشات خزش در دماهای بالا توسط اصطلاحات نظری ای تجزیه و تحلیل شده است که کمک ها را به رفتار خزش از ساختار و تغییرات دما مجزا می سازد.   

1-مقدمه

خواص فیزیکی پلیمرها با زمان به عنوان نتیجه ی حاصل از فرآیندهای استراحت مولکولی که در پاسخ به نیروهای به کار برده شده است تغییر می کند. این رفتار وابسته زمانی مورد نیاز است در در طراحی اجزایی که از مواد پلاستیک ها ساخته شده مدنظر قرار گیرد اگر پیش بینی های درست عملکرد اجزاء مورد نیاز است. پیش بینی های متغیرهای تنش ها و کرنش ها با زمان در یک جزء تحت تاریخچه نیروی وارده بلند مدت می تواند با استفاده از روش های المان محدود انجام شود. همان محاسبات خواص مکانیکی وابسته زمانی مورد نیاز هستند که به طور معمول با استفاده از آزمایشات خزش و استراحت تنش اندازه گیری می شوند.....این مقاله ترجمه شده مهندسی پليمر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Creep
Creep modeling
Time-temperature superposition
Physical ageing
Long-term prediction

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی پليمر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی پليمر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی پليمر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه