کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم پايه > زيست شناسی > محصولات رشته زيست شناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته زيست شناسی > نقشهای جدید برای بازسازی کروماتین در زیست شناسی سرطان

دانلود ترجمه مقاله درباره نقشهای جدید برای بازسازی کروماتین در زیست شناسی سرطان

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " زيست شناسی " با موضوع " نقشهای جدید برای بازسازی کروماتین در زیست شناسی سرطان " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Emerging roles for chromatin remodeling in cancer biology

نویسنده/ناشر/نام مجله :
TRENDS in Cell Biology
سال انتشار
2001
کد محصول
1001458
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
18
قیمت بر حسب ریال
100000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
136 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده زيست شناسی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 100000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Cell proliferation and differentiation are guided by changes in gene expression and require the coordinated efforts of the transcription machinery and chromatin-remodeling factors. However, aberrant regulation of chromatin structure can arise through mutations in chromatin-modifying and -remodeling proteins and can lead to improper gene expression and cancer. This review discusses how mutations in chromatin regulators might affect their targeting or activity, with an emphasis on the important insights revealed by leukemogenic fusion proteins. Understanding the normal and oncogenic role of these factors will be crucial for the design of therapeutic agents

چکیده

ازدیاد و تمایز سلولی با تغییرات ژنی هدایت می­شود و مجموعه­ای هماهنگ از فاکتور­های باز­سازی کروماتین و ماشین ترجمه نیاز دارد. به هر­حال، تنظیم نا­بجای ساختار کروماتین می­تواند از طریق موتاسیون، تغییر در کروماتین و پروتئین­های در حال باز­سازی را افزایش دهد و موجب بیان نا­مناسب ژنها و سرطان شود. این مقاله به با تأکید  بر اهمیت موضوع پروتئینهای دخیل در لوسمی، به بحث درباره چگونگی وقوع جهش در تنظیم­کننده­های کروماتین و تأثیر آنها در هدف یا فعالیت ژنها می­پردازد. درک نقش طبیعی و سرطانزایی این فاکتور­ها در طراحی عوامل درمانی بسیار حائز اهمیت است.

1-مقدمه

کروماتین یک تنظیم­کننده مهم و پویا در رونویسی است. ژنهایی که با پروتئین یا ساختار­های DNA بسته­بندی شده­اند، با رونویس خاموش می­توانند بازسازی شوند تا بتوانند در پاسخ به سیگنال­های سلولی رونویسی آنها انجام شود [1]. تنظیم غلط ساختار کروماتین می­تواند فعالسازس غلط ژن یا خاموش شدن نا­مطلوب ژن را بدنبال داشته باشد. آزمایشات اخیر قویاً پیشنهاد می­کند که فاکتور­های رونویسی سرطانی معین، نظیر پروتئین­های فیوژن لوسمی MLL-CBP، PML-RAR، PLZF، و MOZ-TIF2، با تنظیم غلط ساختار کروماتین، موجب بروز سرطان می­شود. بعلاوه، بازدارنده­های تومور نظیر Rb، p53 و Ini1/hSNF5 از باز­سازی کروماتین بعنوان بخشی از عمل طبیعی آنها، استفاده می­کنند، و این اعمال در سرطانهای معینی اشتباهی تنظیم می­شوند. علاوه بر این، تغییرات در متیلاسیون DNA اغلب از ویژگیهای ثابت تومور­ها بوده، DNA­ی متیله که شناخته شده را برای کمپلکسهای در حال تغییری که در رونویسی خاموش بودند، بکار می­گیرد. این مقاله، آزمایشات کلیدی مربوط به تنظیم اشتباه کروماتین که منجر به وقوع سرطان می­شود، را بررسی می­کند و برخی چالش­های عمده پیش­رو را مطرح می­سازد.این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


cancer biology
Cell proliferation

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته زيست شناسی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته زيست شناسی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته زيست شناسی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه