Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

دقت و شباهت فرضی در برداشت های نخستین شخصیت : ارتباطات مختلف در سطوح مختللف تحلیل

مقاله مدیریت با ترجمه رایگان

توضیح: این فایل حاوی مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی که می توانید به طور رایگان این مقاله با ترجمه فارسی رشته مدیریت را دانلود نمایید. امید که این مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی مفید واقع گردد.

دقت  و شباهت فرضی در برداشت های نخستین شخصیت : ارتباطات مختلف در سطوح مختللف تحلیل

1-مقدمه

  دقت و طرفداری در برداشت های بین فردی ، بطور حسی یک اقدام متقابل انحصاری  همراه با برداشت های طرفدارانه تربه نظر می رسند که بر دقت کمتر دلالت دارند. در واقع  ، دقت و طرفداری از  شباهت فرضی در برداشت های شخصیت در زمانی که  در میان ویژگی ها سنجیده می شوند ، از رابطه معکوس برخوردارند.( , beer &Watson ,2008). یعنی ، برای یک ویژگی مشخص مثل برونگرایی ، در صورتی که دقت بالا باشد ، شباهت فرضی تمایل دارد تا کم باشد. درنتیجه ، این یافته به ما در مورد این که چگونه این پروسه ها در میان درک کننده ها معلوم می شوند ، اگاهی نمی دهد – در صورتی که یک فرد بطور کلی تمایل دارد تا به دقت به دیگران نگاه کند ، آیا ان فرد ضرورتاً دیگران را با شباهت فرضی کمتر می نگرد ؟ پژوهش پیشرو می سنجد که چگونه دقت و شباهت فرضی در میان ویژگیها ، درک کننده ها و گروهای دوعضوی دریافت کننده هدف وابسته هستند تامشخص نمایند چه زمانی و چگونه این پروسه های ادراکی با دیگری وابسته می باشند.

بسیار ساده است تا ببینیم چگونه دقت و شباهت فرضی در میان ویژگی ها ، از رابطه معکوس برخوردارند. به بحث اکتشافی مبتنی بر خویشتن توجه نمایید که استدلال می کند که درک کننده ها از اطلاعات در مورد  خویش تا " شرح دادن شکاف ها " در زمان کمبود اطلاعات استفاده می کنند. بویژه ، ویژگی هایی مثل روان رنجور خویی  که کمتر قابل لمس می باشند ، تمایل دارند تا با شباهت فرضی بیشتری دیده شوند در حالی که ویژگی های قابل لمس تر مثل برونگرایی با شباهت فرضی کمتری دیده می شوند ( واتسون و همکاران ، 2000 ) .در حالت عکس ، ویژگی هایی که کمتر قابل لمس می باشند ، با دقت کمتری دیده می شوند( برای مثال جان و رابینز ، 1993) . علاوه بر این اطلاعات بیشتر به طور کلی با شباهت فرضی کمتر ( برای مثال بیر و واتسون ، 2008 ) و دقت بیشتر (برای مثال بیر و واتسون 2010 ؛ بیزانس ف وست و میلووی ف 2007 ) ربط دارند. همینطور ، طبیعی به نظر می رسد که دقت و شباهت  فرضی ، دارای رابطه معکوسً می باشند...


عنوان مقاله فارسی

دقت و شباهت فرضی در برداشت های نخستین شخصیت : ارتباطات مختلف در سطوح مختللف تحلیل

تعداد صفحات فارسی
12
کد محصول
1001528
قیمت بر حسب ریال
رایگان
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
626 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این تحقیق آماده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر تحقیق های آماده مديريت را مشاهده کنید.
برای اطلاع از تحقیق های آماده جدید، ایمیل خود را وارد نمایید.
در صورت نیاز به کلمه عبور از www.ir-translate.com به عنوان کلمه عبور استفاده کنید


تاریخ انتشار در سایت: 2014-08-01
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این تحقیق آماده چیست؟

ثبت سفارش جدید