کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی پليمر > محصولات رشته مهندسی پليمر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی پليمر > آماده سازی و خواص مخلوط pvc/ELNR-30

دانلود ترجمه مقاله درباره آماده سازی و خواص مخلوط pvc/ELNR-30

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " شيمی " با موضوع " آماده سازی و خواص مخلوط pvc/ELNR-30 " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Preparation and Properties of PVC/ELNR-30 Blends

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Materials Sciences and Applications
سال انتشار
2011
کد محصول
1002505
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
6
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
222 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده شيمی , مهندسی پليمر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The mechanical and thermal properties of solution-cast blends of Polyvinyl chloride (PVC) and Epoxidized Liquid Natural Rubber having 30 mole% epoxidation (ELNR-30) have been examined using Zwick materials testing machine and heating in air circulating oven (200°C) at different time intervals respectively. The ELNR was prepared by oxidative degradation of natural rubber latex using Phenylhydrazine/Oxygen system and subsequent epoxidation with formic acid and 30% H2O2. Tensile strength of unblended PVC was 26.5 ± 0.5 MPa. The blends had lower tensile strength which decreased with increase in blend ratio of ELNR-30. Experimental data revealed that there was greater homogeneity in the PVC/ELNR-30 (80/20) compared with PVC/ELNR-30 (90/10). The PVC/ELNR-30 (80/20) also showed superior elongation at maximum (%) than the unblended PVC and PVC/ELNR-30 (90/10) in that order. Thermal stability decreased in the order PVC, PVC/ELNR-30 (90/10), PVC/ELNR-30 (80/20)

چکیده

خواص مکانیکی و حرارتی مخلوط  PVC  و لاستیک طبیعی مایع اپوکسید شده  با 30% مول اپوکسیداسیون (ELNR-30) با استفاده از دستگاه تست مواد zwick  و حرارت توسط اون با گردش هوا (c200) در فواصل زمانی مختلف مورد بررسی قرار گرفت.  ELNR از طریق  اکسیداتیو  جهت تخریب لاتکس لاستیک طبیعی با استفاده از سیستم فنیل هیدرازین/اکسیژن و پس از آن اکسیداسیون با فرمیک اسیدو 30%  H2O2 آماده شد. استحکام کششی PVC  مخلوط نشده برابر با 26.5±0.5Mpa است ولی مخلوط دارای استحکام کششی کمتر است که با افزایش  نسبت ELNR-30 در مخلوط به تدریج کاهش می یابد.داده های تجربی نشان می دهد که یکنواختی بیشتری در مخلوط(20-80 ) pvc/ELNR-30 در مقایسه با (10-90 ) pvc/ELNR-30 وجود دارد .مخلوط (20-80 ) pvc/ELNR-30 همچنین بیشترین کشیدگی  را نسبت به PVC مخلوط نشده و (10-90 ) pvc/ELNR-30 نشان می دهد.پایداری حرارتی نیز در هر سه مورد کاهش می یابد.

 مقدمه

 الاستومر های ترمو پلاستیک  مانند مخلوط PVC/ELNR-30  به طور گسترده در توسعه و تحقیقات مواد  مورد علاقه هستند .این دسته از پلیمر ها  طیف گسترده ای از مواد را که دارای خواص الاستومری در دمای محیط و بدون نیاز به مرحله حرارت  برای افزایش الاستیسیته لاستیک هستند  را توصیف می کند....

 این مقاله ترجمه شده شيمی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Polyvinyl Chloride (PVC)
Epoxidation
Liquid Natural Rubber (LNR)
Blends

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته شيمی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته شيمی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته شيمی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه