کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی پليمر > محصولات رشته مهندسی پليمر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی پليمر > خواص مکانیکی و حرارتی pvc-EBSO انعطاف پذیر

دانلود ترجمه مقاله درباره خواص مکانیکی و حرارتی pvc-EBSO انعطاف پذیر

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " شيمی " با موضوع " خواص مکانیکی و حرارتی pvc-EBSO انعطاف پذیر " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Mechanical and Thermal Properties of the Plasticized PVC-ESBO

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Information Sciences
سال انتشار
2012
کد محصول
1002506
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
737 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده شيمی , مهندسی پليمر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The thermal and mechanical properties of plasticized PVC with epoxidized soya bean oil(PVC-ESBO) are studied. The repulsive interactions are used to explain the effect of epoxidization on the modulus of PVC with ESBO and plasticizer. The glass transition temperature of PVC is a linear function of the epoxidization of ESBO plasticizer. The activation energies of stabilized PVC/ESBO is also influenced by dehydrorochlorination reaction and HCl evolution. Addition of ESBO improves thermal behaviour of PVC. The higher activation energies of Ca-Zn, Ba-Zn stabilizers are responsible for the stability of PVC-ESBO. The epoxidization level of ESBO also improves the mechanical properties and thermal stability of PVC

چکیده

خواص مکانیکی و حرارتی PVC نرم شده با روغن سویای اپوکسید شده(PVC-EBSO) مورد مطالعه قرار گرفت. برهم کنش های دافعه برای توضیح اثر اپوکسیداسیون مدول PVC با EBSO  و نرم کننده استفاده می شود . دمای انتقال شیشه ایPVC یک تابع خطی از اپوکسیداسیون نرم کننده ESBO  است. انرژی فعال سازی PVC/ESBO  پایدار شده همچنین به وسیله واکنش دی هیدرو کلراسیون و روند تولید HCL تحت تاثیر قرار می گیرد. در اثر افزودن ESBO رفتار حرارتی PVC بهبود می یابد. انرژی فعال سازی بالاتر استابلایزر های Ca-Zn و Ba-Zn منجر به پایداری بیشتر در pvc-ESBO می شوند. سطح اپوکسیداسیون ESBO همچنین خواص مکانیکی و پایداری حرارتی PVC  را بهبود می بخشد.

مقدمه

پایداری حرارتی پایین PVC استفاده از این پلیمر را در صنعت محدود کرده است.در سال های اخیر تلاش های زیادی برای بهبود پایداری حرارتی و خواص مکانیکی این پلیمر صورت گرفته است.به عنوان مثال پلی وینیل کلراید حتی در دما های پایین  فرایند، تجزیه شده و فرض می شود که هیدروژن فعال  ظاهراً در PVC جایگزین می شود.مهار حذف هیدرو کلراید توسط نمک های آلی فلزی امکان پذیر است.تا بتوان PVC  را پایدار کرد و یا اثر کاتالیستی HCL را در این واکنش توسط اپوکسید ها SURPESS کرد.قبلا اثرات اپوکسیداسیون روغن سویا بر رفتار مکانیکی DOP پلاستیکی شده با PVC گزارش شده است.مدول ذخیره E  و tanیpvc-ESBO پلاستیکی شده برای نشان دادن میزان یکنواختی و پایداری PVC مورد استفاده قرار میگیرد. سطح اپوکسیداسیون، دمای انتقال شیشه ای را بهبود می دهد .فاز گذار مرتبه دوم pvc یک فرایند ترمودینامیکی است که توسط آن اثرات حرارتی سطوح مختلف  اپوکسیداسیون pvc-ESBO را مورد مطالعه قرار می دهند. در این مقاله پایداری PVC  با استابلایزر های Ca-Zn و Ba-Zn بررسی می شود و نشان داده می شود که چگونه این نمک ها و سطح اپو کسیداسیون SBO، زمان تجزیه و دمای pvc-ESBO را تحت تاثیر قرار می دهد…این مقاله ترجمه شده شيمی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Plasticized PVC-ESBO

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته شيمی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته شيمی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته شيمی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه