کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسي شيمی > محصولات رشته مهندسي شيمی > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسي شيمی > روان کننده جدید عملکرد بالایی در اکستروژن pvc ارائه می دهد

دانلود ترجمه مقاله درباره روان کننده جدید عملکرد بالایی در اکستروژن pvc ارائه می دهد

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی نفت " با موضوع " روان کننده جدید عملکرد بالایی در اکستروژن pvc ارائه می دهد " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

New lubricants offer higher effi ciency in PVC extrusion

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Plastics Additives & Compounding
سال انتشار
2008
کد محصول
1002826
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
9
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی نفت , مهندسی پليمر , مهندسي شيمی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

European polyvinyl chloride (PVC) processors have been seeking a high performance extrusion lubricant to use with calcium/zinc-based (Ca/Zn) stabilizers, which are increasingly being used in place of lead stabilizers. In response, Honeywell has developed the HPL (High Performance Lubricant). Dr. Rolf Spiekermann, technology manager Performance Products at the company’s Seelze plant in Germany explains how they can offer many quality and fi nancial benefits

چکیده

پردازنده گان pvc اروپایی به دنبال یک روان کننده اکستروژن با کارایی بالابرای استفاده همراه با استابلایزر های بر پایه کلسیم/روی هستند که  اخیراًبه طور گسترده  ای به جای استابلایزرهای سرب استفاده می شود. درپاسخ به این جستجو شرکت Honywell،HPL(یک روان کننده با عملکرد بالا)را توسعه داد.دکترRolf Spiekermann مدیر تکنولوژی محصولات در کارخانه Sleeze در آلمان توضیح می دهد که چگونه میتوانند مزایای مالی و کیفی بسیاری را با این روان کننده جدید ارائه دهند.

مقدمه

نتایج عملکرد بالای HPLهادر گشتاور پایین اکستروژن فشار مذاب را در قالب کاهش داده و حتی یک سطح براق را در دوز پایین ارائه میدهد.این به پردازنده های pvc اجازه میدهدکه دستگاه های اکستروژن را با بازده بالا به کار گیرند تا تر کیبات pvc را در دمای مذاب پایین تر،اجتناب از سوختن و تغییر رنگ،باکاهش پلیت اوت،تعداد دفعات خاموش شدن جهت تعمیر و نگهداری و تمیز کردن، مصرف انرژی و به حداقل رساندن مقدار ضایعات اکسترود کنند. این مزایا زمانی بدست می آید که حفظ استحکام مکانیکی و پایداری آب و هوایی همزمان وجود داشته باشد.این مقاله ترجمه شده مهندسی نفت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

PVC extrusion

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی نفت

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی نفت در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی نفت دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه