کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > علوم ارتباطات اجتماعی > محصولات رشته علوم ارتباطات اجتماعی > مقاله با ترجمه فارسی رشته علوم ارتباطات اجتماعی > جامعه شناسی اینترنت: تاثیر اعتیاد به فیس بوک بر سبک زندگی و سایر فعالیت های تفریحی جوانان هندی

دانلود ترجمه مقاله درباره جامعه شناسی اینترنت: تاثیر اعتیاد به فیس بوک بر سبک زندگی و سایر فعالیت های تفریحی جوانان هندی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اجتماعی " با موضوع " جامعه شناسی اینترنت: تاثیر اعتیاد به فیس بوک بر سبک زندگی و سایر فعالیت های تفریحی جوانان هندی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Internet sociology: Impact of Facebook addiction on the lifestyle and other recreational activities of the Indian youth

نویسنده/ناشر/نام مجله :
SHS Web of Conferences
سال انتشار
2014
کد محصول
1004580
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
133 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی , علوم ارتباطات اجتماعی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت . 
Abstract

Background: In March 2013 Facebook announced it had around 1.1 billion monthly active users, this number has been growing exponentially from 40% in 2011 and it is estimated to pass 70% mark in 2013. Most of these users being young, the impact of Facebook addiction can clearly be expected to alter their lifestyle. Objectives: •To examine the impact Facebook addiction (IV) on the recreational activities (DV). •To identify the effects of Facebook addiction on the well-being of the Indian youth. Methods: Empirical research using descriptive analysis was conducted on more than 100 college students. Findings: Greater percentage of the population is at threat to get addicted or is already addicted to Facebook. Activities affected due to Facebook usage were identified and categorized. Anger, frustration, boredom and sadness were the possible variables reported by respondent incase of forceful reduction of Facebook usage

چکیده

 پس زمینه: در ماه مارس سال 2013 فیس بوک  اعلام کرد در حدود 1.1 میلیارد کاربر فعال بطور ماهیانه دارد. این رقم در سال 2011 بطور تصاعدی 40% افزایش داشت و انتظار می رفت در سال 2013 از 70% تجاوز کند. اغلب کاربران جوانان بودند. بوضوح پیش بینی می شد اعتیاد به فیس بوک سبک زندگی آنها را تغییر دهد.

 اهداف:

-بررسی کردن تاثیر اعتیاد به فیس بوک (IV) بر فعالیت های تفریحی(DV)

-شناسایی کردن اثرات اعتیاد به فیس بوک بر سلامت جوانان هندی.

روشها: تحقیق تجربی با استفاده از روش تحلیل توصیفی بر روی بیش از 100 دانشجو انجام شد.

یافته ها:  در صد بیشتری از این جمعیت در معرض تهدید اعتیاد به فیس بوک  بودند و یا قبلا دچار این وضعیت شده بودند. فعالیتهای متاثر از این کاربرد شناسایی و مقوله بندی شدند. خشم ، ناامیدی ، خستگی و ناراحتی حالتهای احتمالی بودند که پاسخ دهندگان در صورت کاهش اجباری استفاده از فیس بوک گزارش دادند.

1-مقدمه

سایت های شبکه اجتماعی (SNS ) جوامع مجازی هستند که کاربران در آنجا پروفایل های عمومی ایجاد کرده ، با دوستان واقعی خود در ارتباط هستند و با توجه به منافع مشترک شان با افراد دیگر ملاقات می کنند...

 این مقاله ترجمه شده علوم اجتماعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Internet sociology

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته علوم اجتماعی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته علوم اجتماعی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته علوم اجتماعی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه