کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسي شيمی > محصولات رشته مهندسي شيمی > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسي شيمی > مهاجرت افزودنی استئاریک اسید در پلیمر پلی وینیل کلراید(pvc)

دانلود ترجمه مقاله درباره مهاجرت افزودنی استئاریک اسید در پلیمر پلی وینیل کلراید(pvc)

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پليمر " با موضوع " مهاجرت افزودنی استئاریک اسید در پلیمر پلی وینیل کلراید(pvc) " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Migration of Stearic Acid Additive on Polymer Polyvinyl Chloride

نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Engineering & Technology
سال انتشار
2011
کد محصول
1004631
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
9
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
357 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی پليمر , مهندسي شيمی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The diffusion rate of stearic acid in the oxygen additive in polyvinyl chloride polymer have been found in this study by combining of the two specimens as polyvinyl chloride film containing the additive, stearic acid and polyvinyl chloride films containing no additives. Those specimens were weighed to find the weight before and after combined. It found that stearic acid additive migrate to film without additive. The migration process occurred having average stearic acid at 0.7921 gr / hr cm2 in the average concentration of 0.0429 gr / ml. The largest additive diffusion occurred is around 1.3605 gr / hr cm2 at the greatest concentration on 0.0714 gr / ml

چکیده

 در این پژوهش میزان نفوذ استئاریک اسید در پلیمر pvc با ترکیب دو نمونه از فیلم پلی وینیل کلراید حاوی افزودنی استئاریک اسید و فیلم pvc بدون افزودنی مورد مطالعه قرار گرفت. روند مهاجرت با داشتن مقدار متوسط استئاریک اسید حدود gr/hr cm2 0.7921  در غلظت متوسط gr/ml0.0429 اتفاق می افتد. بیشترین مقدار نفوذ افزودنی در gr/hr cm2  1.3605 در بالاترین غلظتgr/ml  0.0714 خواهد بود.

1-مقدمه

امروزه توسعه تکنولوژی شامل تهیه پلیمرهایی است که به سرعت با افزایش فعالیت در زندگی روزمره انسان در حال افزایش است به طوری که گفته می شود پلیمر تبدیل به یک نیاز اساسی در زندگی انسان شده است. به عنوان مثال می توان به پلیمرهایی که در بسته بندی مواد غذایی، لوازم خانگی، تجهیزات مدرسه، کامپیوترها، پوشش کابل های برق و تلفن، اسباب بازی و حتی دریچه قلب مصنوعی که برای انسان استفاده می شود، اشاره کرد...این مقاله ترجمه شده مهندسی پليمر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Polyvinyl Chloride
Stearic Acid
Migration
Rate of diffusion
Diffusion coefficient

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی پليمر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی پليمر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی پليمر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه