کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسي شيمی > محصولات رشته مهندسي شيمی > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسي شيمی > اثر نسبت گرانروی در مورفولوژی مخلوط PVC/PE

دانلود ترجمه مقاله درباره اثر نسبت گرانروی در مورفولوژی مخلوط PVC/PE

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پليمر " با موضوع " اثر نسبت گرانروی در مورفولوژی مخلوط PVC/PE " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Influence of viscosity ratio on the morphology of PVC/PE blends

نویسنده/ناشر/نام مجله :
European Polymer Journal
سال انتشار
2000
کد محصول
1005582
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
7
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
441 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی پليمر , مهندسي شيمی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .Abstract

The influence of viscosity ratio on the morphology and mechanical properties of PVC/PE (50/50, mass ratio) blends was studied. The melt viscosity of PVC and PE was modified via changing the rotation speeds during the mixing process. The component having a lower melt viscosity constitutes the continuous phase in the blends. Phase inversion occurs when the melt viscosities of the two components are the same. The sample with a dual-continuous morphology has the best tensile strength and elongation at break, whereas, the sample in which PE forms the continuous phase has the greatest impact strength

چکیده

تاثیر نسبت گرانروی در مورفولوژی و خواص مکانیکی مخلوط PVC / PE )50/50، نسبت جرم) مورد مطالعه قرار گرفت. ویسکوزیته مذاب PVC و PE با تغییر سرعت چرخش در طول فرآیند اختلاط اصلاح شد. ترکیب گرانروی مذاب کمتری به منزله فاز پیوسته دارد. وارونگی فاز زمانی رخ می دهد که ویسکوزیته مذاب دو جزء یکسان باشد. نمونه با مورفولوژی دوگانه بهترین استحکام کششی و ازدیاد طول در نقطه شکست را دارد، در حالی که، نمونه ای که در آن پلی اتیلن  فاز پیوسته را تشکیل میدهد، بیشترین مقاومت در برابر ضربه را دارد

1-مقدمه

ترکیب پلیمرهای غیر قابل امتزاج  انواع مختلف موفولوژی را نشان میدهند که به نسبت ترکیب، نسبت گرانروی و نسبت کشش بین اجزا ، کشش سطحی، و شرایط فرآیند، و غیره بستگی دارداین مقاله ترجمه شده مهندسی پليمر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Polyethylene
Polyvinyl chloride
Blends
Viscosity ratio
Morphology

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی پليمر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی پليمر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی پليمر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه