کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > تربيت بدنی و علوم ورزشی > محصولات رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی > مقاله با ترجمه فارسی رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی > تغذیه در ورزش های تیمی

دانلود ترجمه مقاله درباره تغذیه در ورزش های تیمی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " تربيت بدنی و علوم ورزشی " با موضوع " تغذیه در ورزش های تیمی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Nutrition in Team Sports

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Annals of Nutrition and Metabolism
سال انتشار
2011
کد محصول
1006483
تعداد صفحات انگليسي
10
تعداد صفحات فارسي
21
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
192 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی , پزشكی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 115000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Team sports are based on intermittent high-intensity activity patterns, but the exact characteristics vary between and within codes, and from one game to the next. Despite the challenge of predicting exact game demands, performance in team sports is often dependent on nutritional factors. Chronic issues include achieving ideal levels of muscle mass and body fat, and supporting the nutrient needs of the training program. Acute issues, both for training and in games, include strategies that allow the player to be well fuelled and hydrated over the duration of exercise. Each player should develop a plan of consuming fluid and carbohydrate according to the needs of their activity patterns, within the breaks that are provided in their sport. In seasonal fixtures, competition varies from a weekly game in some codes to 2-3 games over a weekend road trip in others, and a tournament fixture usually involves 1-3 days between matches. Recovery between events is a major priority, involving rehydration, refuelling and repair/adaptation activities. Some sports supplements may be of value to the team athlete. Sports drinks, gels and liquid meals may be valuable in allowing nutritional goals to be met, while caffeine, creatine and buffering agents may directly enhance performance

چکیده

ورزش ­های تیمی بر مبنای فعالیت­ هایی با الگوی متناوب و با شدت بالا هستند اما مشخصه ­های دقیق آنها مابین و درون مجموعه ­ایی از قوانین نهفته است و از بازی به بازی دیگر متغییر می ­باشد. با وجود چالش در پیش بینی دقیق نتیجه بازی، عملکرد ورزش­ های تیمی اغلب وابسته به عوامل تغذیه ایی است. مباحث دیرین در این زمینه شامل دستیابی به سطح ایده ال از توده­ های عضلانی و چربی بدن، استفاده از مواد مغذی معین و نیاز به برنامه های آموزشی وتمرینی است. مسائل حاد هم در آموزش و تمرین و هم در بازی و مسابقه شامل استراتژی هایی است که اجازه می دهد تا بدن بازیکنان در طول ورزش به خوبی تجدید نیرو و هیدراته کنند. هر بازیکن می بایست با توجه به الگوی فعالیتش یک پلان معین از مصرف آب و کربوهیدراتی که در فواصل استراحت استفاده می کند، ارائه دهد. در رقابت ها و ورزش­ های فصلی بر اساس برخی از قوانین، رقابت ها از یک بازی در هفته تا بیش از دو یا سه بازی در هفته متغییر است و در یک تورنمنت ثابت به طور معمول مسابقات بین یک تا سه روز است. ریکاوری و بازیابی بین مسابقات یکی از مهم­ترین الویت­ها است، که شامل فعالیت­ هایی همچون آبرسانی، سوخت­ رسانی، و بازسازی / انطباق است. برخی از مکمل­ های ورزشی ممکن است برای بازیکنان ورزش­های تیمی ارزشمند و موثر باشند. می توان برای رسیدن به اهداف تغذیه ایی ارزشمند اجازه استفاده از نوشیدنی­ های ورزشی، ژل و وعده­ های غذایی را داد. درحالیکه عواملی همچون کافئین، کراتین و واسطه ها ( بافر) می تواند به طور مستقیم موجب افزایش عملکرد و کارایی بیشتر شود.

1-مقدمه

تیم ­های ورزشی دارای ویژگی­ه ای عمومی مشترکی از الگو فعالیت با شدت بالا هستند، اما تجربه ثابت کرده است که یکی از مشخصه­ های رقابت­های ورزشی تنوع میان مواضع و سبک­ های بازی در یک ورزش یکسان است و این سبک ها از یک بازی به بازی دیگر متفاوت است. این امر باعث ایجاد یک تنوع در چالش­ های فیزیولوژیک و نیازهای تغذیه ایی بازیکنان ورزش ­های تیمی می شود. هدف از این مقاله بررسی کلی و اجمالی چهار زمینه کلیدی است که کاربرد آنها در امر تغذیه می تواند به بهبود و بهینه سازی در عملکرد ورزش­های تیمی منجر شود: دستیابی به ترکیب بدنی ایده آل، فلسفه حمایت غذایی برای آموزش، استراتژی برخورد با نیاز به مایعات و سوخت در طول رقابت، و روی آوردن به مکمل ها و مواد نیروزا برای دستیابی به منافع تیم...خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه