Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی پزشکی /

عنوان ترجمه شده مقاله: پروتکل طراحی پیشرو برای تولید کفش سفارشی در افراد مبتلا به دیابت و نوروپاتی محیطی

کفش سفارشی بر اساس دستورالعمل های مبتنی بر شواهد برای افراد مبتلا به دیابت که در ریسک ایجاد زخم هستند، تجویز می-شود.

چکیده

کفش سفارشی بر اساس دستورالعمل ­های مبتنی بر شواهد برای افراد مبتلا به دیابت که در ریسک ایجاد زخم هستند، تجویز می­شود. با این وجود، علیرغم شواهد علمی موجود، ویژگی­ های طراحی کفش در این دستورالعمل­ ها تعیین نشده است. هدف ما، توسه یک پروتکل طراحی برای پشتیبانی از تجویز کفش سفارشی در بیماران مبتلا به دیابت و نوروپاتی محیطی است. جمعیت هدف، افراد مبتلا به دیابتی هستند که ریسک متوسط تا بالای توسعه زخم در پا دارند و می­توان برای آنها پاافزارهای سفارشی (کفش و یا کفی داخلی) تجویز کرد. گروهی از متخصصان در رشته ­های پزشکی توانبخشی، فناوری کفش ارتوپدی (پدورتیک) و تحقیقات پای دیابتی، مقالات علمی را مرور کرده و در 12 جلسه رو در رو ملاقات داشته ­اند تا یک الگوریتم طراحی کفش و الگوریتم کاهش فشار مبتنی بر شواهد را به عنوان بخش­ هایی از این پروتکل توسعه دهند. هر جا شواهدی  وجود نداشت از اجماع استفاده شد. چهارده حوزه آسیب­ شناسی پا همراه با عدم حس حافظتی برای الگوریتم طراحی پاافزار تعیین شد و ویژگی­ های مختص کفی (ارتوز) و کفش در هر حوزه تعریف شدند. اغلب ویژگی ­های مربوط به کفی و برخی ویژگی­ های مربوط به کفش مبتنی بر شواهد بودند در حالیکه اغلب ویژگی­ های مربوط به کفش مبتنی بر اجماع بودند. الگوریتم کاهش فشار نیز مبتنی بر شواهد بود و از داده­ های آزمون ­های جدید کف پا و بیماران هدف خاص با زخم کف پای ترمیم شده استفاده شده بود. این الگوریتم­ های طراحی پاافزار و کاهش فشار، اولین الگوریتم ­ها از نوع خود هستند و می­توانند تصمیم­گیری یکنواخت ­تر در تجویز و ساخت کفش­های مناسب برای بیماران در معرض خطر متوسط تا بالا را تسهیل کنند و تغییرپذیری در تهیه پاافزار را کاهش داده و پیامدهای بالینی اقدامات مقابله با ایجاد زخم پای دیابتی را بهبود دهند.

 

1-مقدمه

در بسیاری از شرایط برای بیماران مبتلا به دیابت که ریسک متوسط یا بالای ایجاد زخم دارند، کفش سفارشی تجویز می­شود که مطابق بر تغییرشکل­ های موجود در پاست، قله فشار را کاهش می­دهد، منجر به پایداری در حین راه رفتن می­شود و از پا در مقابل زخم ­های کوچک محافظت می­کند....


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پزشکی " با موضوع " پروتکل طراحی پیشرو برای تولید کفش سفارشی در افراد مبتلا به دیابت و نوروپاتی محیطی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پروتکل طراحی پیشرو برای تولید کفش سفارشی در افراد مبتلا به دیابت و نوروپاتی محیطی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Diabetes/metabolism research and reviews
سال انتشار
2020
کد محصول
1014459
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
26
قیمت بر حسب ریال
915,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی پزشکی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 915000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی پزشکی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


custom-made shoes
design protocol
diabetic foot
footwear
peripheral neuropathy

تاریخ انتشار در سایت: 2021-05-31
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی پزشکی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید