Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,265,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم تربيتی " با موضوع " شواهد را به من نشان دهيد: دانش پژوهي آموزشي چه اهميتي براي دانشگاهيان مدرن دارد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
شواهد را به من نشان دهيد: دانش پژوهي آموزشي چه اهميتي براي دانشگاهيان مدرن دارد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of the Australasian Tax Teachers Association
سال انتشار
2012
کد محصول
1000111
تعداد صفحات انگليسی
23
تعداد صفحات فارسی
36
قیمت بر حسب ریال
1,265,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
899 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

آموزش خوب به تنهايي در محيط دانشگاهي جديد كافي نيست. بلكه بيشتر از دانشگاهيان خواسته مي شود كه شواهدي از نتايج يادگيري و تدريس و مشاركت در يادگيري از طريق دانش پژوهي ارائه كنند. درحاليكه ممكن است دانشگاهيان با تحقيق در زمينه رشته خود به خوبي آشنا باشند، اما درباره رويكرد تحقيق درباره روشها و استراتژي هاي آموزشي خود و تاثير آنها بر يادگيري دانش آموزان هنوز ترديد دارند. اين مقاله نمونه هايي را درباره اين موضوع ارائه مي كند كه دانش پژوهي در يادگيري وتدريس  (SoLT) چگونه بايد بررسي شود. كه شامل بحث درباره روشهاي مختلف تحقيق است كه به عنوان شواهد نتايج يادگيري و تدريس قابل استفاده است. در اين مقاله به اين موضوع خواهيم پرداخت كه دانشگاهيان جديد چگونه از SOLT براي بهبود دوره هاي دانشگاهي استفاده مي كنند و از نظر خروجي تحقيقات و ارتقا آنها، اهدا جوايز و رويه هاي تدريس فردي تا چه حد داراي اهميت است. نويسندگان مطرح مي كنند كه دانشگاهيان جديد بايد فعاليت زيادي در تحقيق درباره رويه هاي تحقيقي خود داشته باشند و به دنبال اين هستند كه شواهدي از خروجي هاي آموزشي را در كلاس هاي خود ارائه كنند.

فهرست مطالب

1-مقدمه
2 -دانش پژوهي يادگيري و آموزش

3-رويكردهاي SOLT

4-نظريه آموزشي

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم تربيتی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده علوم تربيتی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:scholarship of learning and teaching

ثبت سفارش جدید