Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
724,850

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " رویکردی بر تراکم داده ها در شبکه های VANET: روش VESPA " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
رویکردی بر تراکم داده ها در شبکه های VANET: روش VESPA
نویسنده/ناشر/نام مجله :
MobiQuitous
سال انتشار
2008
کد محصول
1000153
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
15
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
173 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

VESPA (اشتراک گذاری رویداد ویسله نقلیه ای به وسیله ی معماری P2P موبایل)، سیستمی بوده که به وسایل نقلیه اجازه داده تا اطلاعاتی را در شبکه های VANET به اشتراک بگذارند. اصل و اساس VESPA این است که هر نوع از رویداری را پردازش کرده و منتشر سازد(مانند فضای بسته ای موجود، تصادفات، اطلاعات مربوط به مختصات وسیله ی نقلیه). تابع اصلی در VESPA، انتشار رویداد ها برای وسایل نقلیه، و ارزیابی آنها در زمانی که این رویداد ها دریافت می­شوند، می­باشد. این ارزیابی برای تعیین این است که آیا باید به راننده هشداری داده شود یا نه.

این مقاله بر روی استخراج دانش به وسیله ی VESPA متمرکز است. به طور خاص، ما بر روی چگونگی بهره برداری از داده های مبادله شده بین وسایل نقلیه، به منظور ایجاد دانشی برای استفاده در بعد، متمرکز می­شویم. سیستم های جاری، فقط از داده های مبادله شده به منظور ایجاد هشدارهایی برای رانندگان استفاده می­کنند. پس از آن، داده ها یا باطل اعلام شده و یا حذف می­شود. در مقابل، ما متراکم سازی داده ها را در زمان باطل شدن آن پیشنهاد می­کنیم. هدف ما این است که در زمانی که یک وسیله ی نقلیه، اطلاعاتی را از وسیله ی نقلیه ی مجاور خود دریافت نمی­کند، دانشی اضافی را برای استفاده توسط رانندگان ایجاد کنیم.به عنوان مثال،با متراکم سازی رویداد ها، این امکان وجود دارد که به صورت پویا، بتوان بخش های جاده ای خطرناک را تشخیص داده و یا نواحی ای را که امکان یافتن یک فضای آزاد پارک در آن زیاد است را مشخص کرد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-پیشینه

1-2-ارتباطات بین وسایل نقلیه

2-2-تراکم داده ها در شبکه های وسیله نقلیه ای

3-متراکم سازی رویداد ها

1-3-ساختار متراکم سازی استفاده شده برای رویداد ها

2-3-نگاشت سلول ها

3-3-متراکم سازی بهره کش

4-3-مبادله  ی خلاصه ی اطلاعات بین وسایل نقلیه

4-نتیجه گیری و دیدگاه ها

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
vanet
data aggregation
data storage
vespa

ثبت سفارش جدید