کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " حفاظت اپیدرمال(مربوط به پوست برونى): تجزیه و تحلیلی مقایسه ای تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Epidermal Protection: A Comparative Analysis of Sapphire Contact and Cryogen Spray Cooling

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Lumenis
سال انتشار
2001
کد محصول
1000162
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
21
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
640 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstarct
 

Laser hair removal is becoming an increasingly popular alternative to traditional methods such as shaving, waxing, depilatory creams, or electrolysis. Numerous laser systems are currently available offering different methods for protecting the epidermis from thermal injury during treatment. OBJECTIVE. To analyze the effectiveness of sapphire contact and cryogen spray cooling in the context of laser hair removal. METHODS. A detailed analysis of each technique including calculations of the skin’s thermal response to each cooling method before, during, and after the treatment pulse was performed


Contents

1. Introduction

2. Photothermal Epilation

3. Epidermal Preservation

4. Analysis of Sapphire Contact and Cryogen Spray Cooling

5. Cryogen Spray Cooling

6. Sapphire Contact Cooling

7. Conclusions

چکیده

پیش زمینه: محبوبیت از بین بردن مو توسط لیزر بعنوان روشی جایگزین برای روشهای قدیمی نظیر اصلاح، موم، کرمهای اپیلاسیون یا الکترولیز روز به روز در حال افزایش است.

هدف: هدف تجزیه و تحلیل اثر بخشی تماس با سیلیکات آلومینیوم و منیزیم  و اسپری مخلوط سرمازا در مقوله ی از بین بردن مو توسط لیزر است.

روشها: آنالیز جزء به جزء هر تکنیک شامل محاسبه ی واکنش حرارتی پوست در هر روش خنک سازی قبل، حین و بعد از پالس درمانی انجام گرفته است.

نتیجه: در امر حفاظت از پوست برونی در برابر آسیب ناخواسته ی حرارتی در هنگام درمان رفع مو با لیزر، تماس سيليکات آلومينيوم و منيزيم نسبت به اسپری مخلوط سرمازا، اثربخشی بیشتری داشته است. نتایج نشان می دهند که اثریخشی یک سیستم با استفاده از خنکسازی تماس سیلیکات آلومینیوم و منیزیم با یک پالس 30 میلی ثانیه ای در حفاظت از پوست برونی تقریباً دو برابر خنک سازی اسپری مخلوط سرمازا با پالسهایی 3 میلی ثانیه ای با هدف حرارتی یکسان است. پیش خنک سازی مؤثر پوست برونی، متراکم سازی پوست و نزول گرمایی همزمان پوست برونی با یک قاب سرد سيليکات آلومينيوم و منيزيم در رابطه با طول پالس درمانی طولانی تر منجر به حفاظت بالای اپیدرمال می گردد. نزول گرمایی همزمان پوست برونی با یک طول پالس درمانی طولانی تر یکی از بزرگترین عوامل کاهش افزایش دمای پوست برونی بوده و آن را تا 40% کاهش می دهد. علاوه بر این برای داشتن بیشترین اثربخشی، خنک سازی تماس سيليکات آلومينيوم و منيزيم با کمترین هزینه  و بدون ایجاد خطر انجماد و بیشترین راحتی برای بیمار با خنک سازی پیش، در حین و بعد از پالس حرارتی، حفاظت از پوست برونی را فراهم می آورد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-اپیلاسیون حرارتی تصویری (فتوترمال)

3-محافظت اپیدرمال

4-تجزیه و تحلیل تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا

5-اسپری مخلوط سرماساز

6-خنک کننده ی تماسی سيليکات آلومينيوم و منيزيم

7-نتیجه گیری


خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Laser hair removal
effectiveness of sapphire
cryogen spray cooling
skin’s thermal response