Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
921,050

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " تاثیر مدیریت ساختار سرمایه گذاری بر موفقیت فناوری اطلاعات " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تاثیر مدیریت ساختار سرمایه گذاری بر موفقیت فناوری اطلاعات
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the 44th Hawaii International Conference on System Sciences
سال انتشار
2011
کد محصول
1000756
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
16
قیمت بر حسب ریال
845,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
289 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

کارورزان و نیز محققان مدیریت ساختار سرمایه گذاری را به عنوان وسیله ای برای حصول موفقیت همراه با فناوری اطلاعات مطرح می کنند. بحث های بسیاری نیز برای دفاع از منافعی که ادعا می شود از سوی یک مدیریت ساختار سرمایه گذاری متکامل تامین می شود، انجام گرفته است. مقادیر قابل توجهی از مطبوعات، مولفه های این مدیریت ساختار سرمایه گذاری رشد یافته (و موفق) را توصیف می نمایند. با این حال، مطالعات تجربی اندکی انجام شده اند تا بررسی کنند که آیا فعالیت های مدیریت ساختار سرمایه گذاری بر موفقیت سازمان ها در فناوری اطلاعات تاثیر می گذارد یا خیر. این مقاله به بررسی ارتباط بین موفقیت سازمان ها با فناوری اطلاعات و نیز فعالیت های مدیریت ساختار سرمایه گذاری می پردازد. همبستگی های قابل توجهی بین این متغیرها یافت می شود.

1-مقدمه

ساختار سرمایه گذاری (EA) طی دو دهه ی گذشته به عنوان رویکردی موثر در تجارت و سیستم های اطلاعاتی مطرح گردیده است (1). پشتیبانی از کارهایی نظیر برنامه ریزی تولید، توسعه ی تجارت و تحکیم سیستم های اطلاعاتی و فرآیند تجاری مثال هایی پیشنهادی در حوزه ی ساختار سرمایه گذاری هستند (2). در هسته ی ساختار سرمایه گذاری، ایده ای وجود دارد که بیان می کند سیستم های اطلاعاتی و تجاری باید به طور کلی و منظم به کمک مدل های مفهومی (ساختاری) درنظر گرفته شوند (3).

با این همه، اینکه چطور و دقیقا برای چه هدف هایی ساختار سرمایه گذاری به کار برده می شود، کاملا متغیر است. برخی سازمان ها از آن فقط برای موارد فناوری اطلاعات (IT) استفاده می کنند. برخی بر رسیدن به یک رویکرد نظارت یکپارچه و کلی تمرکز می نمایند و برخی دیگر بیشتر به موضوعات مدلسازی می پردازند و تلاش می کنند تا به مدلهایی سازگار و کاملا جامع دست یابند. بعضی افراد در ابتدا از ساختار سرمایه گذاری برای مستندسازی وضعیت کاروبار جاری بهره می گیرند، درحالی که عده ای به آن به صورت برنامه ریزی و یک حامی تصمیم گیرنده نگاه می کنند. هنوز برخی به ساختار سرمایه گذاری عمدتا به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط می نگرند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Enterprise Architecture Management’s Impact

ثبت سفارش جدید