Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,013,700

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " سیستم عددی لگاریتمی مرکب/صحیح با هدف دو گانه ALU " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
سیستم عددی لگاریتمی مرکب/صحیح با هدف دو گانه ALU
نویسنده/ناشر/نام مجله :
19th IEEE International Symposium on Computer Arithmetic
سال انتشار
2009
کد محصول
1001039
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
930,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

سیستم عددی لگاریتمی حقیقی (LNS) امکان این را می‌دهد که تقسیم و انبوه سازی ارزان و سریعی را انجام دهند ولی افزودن و کاستن گرانتر به صورت دقیقی افزایش می‌یابد. شواهد اخیر در روش‌های جدول چند جانبه و چند جزئی، همراه با هم و با انتقال با هم امکان LNS ALU حقیقی را برای اینکه به صورت کارآمدی در FPGAها برای انواع فراوانی از اربردهای با هدف خاص با دقت معمولی اجرا شود. LNS پیچیده (CLNS) تشکیل LNS است که مقادیر پیچیده‌ای را در شکل قطبی لگاریتمی را ارائه می‌دهد. CLNS ارائه‌ی خیلی فشرده‌ای را نسبت به روش‌های مستطیلی قدیمی، کاهش ارزش حافظه در کاربردهای با تعداد پیچیده فشرده مثل FFT است، به هر ترتیب، اجرا نمودن CLNS پیشین یا بر اساس CORDIC آهسته یا روش‌های بر اساس جدول دو بعدی گران می‌باشد. این مقاله سعی بر این دارد که پیشرفت‌های به وجود آمده را در واحدهای LNS با ارزش واقعی برای محتوای بسیار ویژه‌ی CLNS به کار می‌برند. این مقاله روشی نوین را برای کاهش دادن مقدار افزودن CLNS به واسطه‌ی استفاده نمودن دوباره‌ی LNS ALU دارای ارزش واقعی قدیمی با سخت افزار CLNS ویژه را هدف قرار داده است که خیلی کوچکتر از LNS ALU را برای اینکه بتواند الحاق نماید، ارزش واقعی گذارده است. ALU منتج نسبت به واحدهای CLNS سریع پیشین در هزینه‌ی تأخیرات بیشتر کم هزینه‌تر است. سخت افزار بیشتر به ALU برای توابع مرتبط مثلثاتی افزوده شده و ممکن است در کاربردهای دیگر نسبت به CLNS مفیدتر باشد. الگوریتم جدید پیشنهاد شده در اینجا با استفاده از کتابخانه‌ی FLoPoCo ( که پیشرفتهای HOTBM اخیر را در ایجاد واحد تابع شرکت می‌دهد)، و  نتایج سنتز FPGA گزارش شده‌اند.

1-مقدمه

روش معمول برای حسابهای پیچیده با جفتی از اعداد صحیح کار می‌کند که نقاطی را در یک سیستم هماهنگ مستطیلی ارائه می‌نماید. برای اینکه دو عدد پیچیده تسهیم شوند، در این مقاله دقت شده که به وسیله‌ی متغیرهای با حرف بزرگ، X و Y، با استفاده از هماهنگ‌های مستطیلی شامل چهار ضریب واقعی باشد....

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Complex Arithmetic
Logarithmic Number System
hardware function evaluation
FPGA

ثبت سفارش جدید