دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات با موضوع رویکردهای ایمنی شخصی شده در بانکداری الکترونیکی با بکارگیری معماری Flask در محیط ابری

عنوان مقاله انگليسي

Personalized Security Approaches in E-Banking Employing Flask Architecture over Cloud Environmentنویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Computer Science
سال انتشار
2013
کد محصول
1001689
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
15
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


عنوان ترجمه فارسي

رویکردهای ایمنی شخصی شده در بانکداری الکترونیکی با بکارگیری معماری Flask در محیط ابری
شما در حال خرید ترجمه فارسی مقاله Personalized Security Approaches in E-Banking Employing Flask Architecture over Cloud Environment هستید:


نام و نام خانوادگی
*


تلفن همراه
*
 


ایمیل
*دانلود رایگان مقاله انگلیسی


Abstract

Personalized security in E-banking is an important issue for many individuals and companies that are looking for achieving the proper level of security. The cloud environment is a suitable infrastructure to implement personalized security mechanisms for many big companies such as banks. Employing mandatory access controls boosts the security of E-banking to a high level. Flask architecture is the security architecture which enforces mandatory access control that provides a clean separation of security policies and enforcements. In this paper, it a model for implementing personalized security in E-banking over a cloud environment is introduced. Using role-based access control models, the security system can be configured to provide expected level of security in e-payment systems employing user-defined policies for individuals, companies and governmental organizations. The paper focuses on defining such policies and how they improve the level of security

چکیده

امنیت شخصی شده در بانکداری الکترونیکی امری مهم برای بسیاری از افراد و شرکتهایی است که در جستجوی رسیدن به سطح مناسبی از امنیت می باشند. محیط ابری زیر ساختی مناسب در به اجرا در آوردن مکانیسمهای ایمنی شخصی شده برای بسیاری از شرکتهای بزرگ نظیر بانکها است. بکارگیری کنترل دستیابی اجباری امنیتی بانکداری الکترونیکی را تا سطح بالایی افزایش می دهد. معماری Flask معماری امنیتی ای است که کنترل دستیابی اجباری را به اجرا در می آورد که تفکیکی تمیز بین سیاست ها و اعمالهای امنیتی فراهم می آورد. در این مقاله نمونه ای از به اجرا در آوردن امنیت شخصی شده برای بانکداری الکترونیکی در یک محیط ابری مورد معرفی قرار گرفته شده است. با استفاده از مدلهای کنترل دستیابی نقش مبنا، سیستم امنیتی این توانایی را دارد تا طوری تنظیم شود که سطح ایمنی مورد انتظار در سیستم های پرداخت الکترونیکی با بکارگیری سیاست های تعریف شده توسط کاربر برای افراد، شرکتها و سازمانهای دولتی را فراهم آورد. این مقاله بر روی تعریف کردن چنین سیاست هایی و اینکه چگونه سطح ایمنی را بهبود می بخشند تمرکز می کند.

1-مقدمه

از آنجایی که سیستمهای مالی یکی از بزرگترین اهداف هکرها هستند، امنیت امری شایان توجه در این سیستمها بوده است. افزایش شمار مؤسسات مالی ای که از سرویسهای اینترنتی رایانه ای استفاده می کنند، آنها را ملزم به استفاده از طرحهای امنیتی پیشرفته تر و پیچیده تری می کند تا بتوانند با آسیب پذیری تهدیدات و کلاهبرداریها مقابله کنند. در همین حال، هر گونه شکست در رسیدن به شرایط ایمنی در این سیستمها ممکن منجر به بروز فاجعه ای بحرانی برای این مؤسسات شود. شرایط ایمنی مؤثر پنداره ای انتزاعی هستند که به آسانی قابل دستیابی نخواهند بود. راهکارهای بسیاری برای کاهش خطر سوء استفاده و فراهم آوردن ایمنی بهتری برای ترانکشهای آنلاین مثل عملیات بانکداری الکترونیکی مورد پیشنهاد واقع شده اند. با این حال هیچیک از آنها ابزاری مؤثر برای مورد بحث قرار دادن مسائل به صورت تمام و کمال نداشته اند. در این مقاله برخی از رویکردهای شناخته شده موجود به همراه مزیتها و نقاط ضعفشان مورد بحث قرار گرفته شده و یک سیستم ایمنیتی شخصی شده جدید برای فراهم آوردن محیطی امن برای انجام ترانکشهای بانکداری الکترونیکی در محیطهای ابری مورد پیشنهاد قرار گرفته شده است. این محیط امن با اجرای برخی سیاست - های مرتبط با افراد، شرکتها و مؤسسات دولتی فراهم آورده شده است...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
محیط ابری
معماری Flask


Skip Navigation Links
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری