Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,182,650

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " تخلفات قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: حقایقی از آفریقای جنوبی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تخلفات قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: حقایقی از آفریقای جنوبی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Accounting Forum
سال انتشار
2014
کد محصول
1004136
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
36
قیمت بر حسب ریال
1,085,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
612 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

پس از رسوایی های متعدد شرکت های بزرگ، و اخیراً، بحران مالی جهانی، موضوع کیفیت حسابرسی ارتباط ویژه ای با این قضایا دارد. به طور فزاینده ای، بسیاری از مراجع قضایی بر انواع فرم های بیرونی کنترل بر حرفه ی حسابرسی تکیه دارند که در جهت ارتقای کیفیت تعهدات حسابرسی و قابلیت اطمینان گزارشات حسابرسی است. هدف از این پژوهش، بررسی یک مورد خبر رسانی اجباری توسط حسابرسان آفریقای جنوبی است. این مقاله با استفاده از یک رویکرد تفسیری، به بررسی ارتباط بین وظیفه گزارش دهی تکمیلی و مفاهیم کیفیت حسابرسی می پردازد. و توصیه می کند که سیاست گذاران باید توجه داشته باشند که شرایط و مقرراتی خاص لازم است تا حسابرسان بتوانند تخلفات خاص را مورد توجه یک تنظیم کننده ی مناسب قرار دهند. در عین حال، این تحقیق با ارائۀ یکی از تخستین گزارشات تفسیری از کیفیت حسابرسی و گزارش دهی در یک محیط غیر آنگلو – ساکسون، مطالبی را به منابع موجود در مورد نظارت بر شرکت ها می افزاید.

1-مقدمه

در آفریقای جنوبی، بالاتر و مهم تر از وظیفۀ ابراز نظر در مورد صورتهای مالی مشتریان، از حسابرس خارجی (مستقل) انتظار می رود تا "تخلفات قابل گزارش" (RI) را مورد توجه یک تنظیم کننده مستقل قرار دهد، یعنی: انجمن مستقل نظارتی برای حسابرسان (IRBA). پیدایش این پیش - شرط مازاد گزارش دهی، که ممکن است نوعی خبر چینی یا خبر رسانی نیز در نظر گرفته شود، به 1950 برمی گردد، یعنی زمانی که دولت آفریقای جنوبی این نظر را داشت که حسابرسان در قبلا جامعه مسئولیت دارند تا کاری بیشتر از عقیدۀ کلی بررسی صورتهای مالی انجام دهند. در پی یک سری از ناکامی های شرکت های داخلی و رسوایی های نظارت بین المللی، وظیفه گزارش دهی گسترش یافت و تحت نظر بخش 45 قانون حرفه حسابرسی شماره 26 (2005)، و به صورت ثابت وارد عملکرد و رویه های حسابرسی در آفریقای جنوبی شد...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید