Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,083,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " مدیریت درآمدها (عایدات) و جریان نقدی آزاد در برزیل: جنبه ی منفی منابع مالی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدیریت درآمدها (عایدات) و جریان نقدی آزاد در برزیل: جنبه ی منفی منابع مالی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Global Journal of Management And Business Research
سال انتشار
2014
کد محصول
1004200
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
29
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
773 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در این مقاله بررسی می شود که آیا مدیران شرکت های برزیلی که دارای مازاد جریان نقدی آزاد (FCF) و چشم انداز رشد اندک هستند، یعنی هنگامی که FCF مازاد، همراه با دیدگاههای محدود در خصوص رشد باشد، این انگیزه را دارند تا از طریق ارائه ی سودهای تورمی، جهت پوشش و استتار تاثیر سرمایه گذاری ها در پروژه هایی با ارزش فعلی خالص (NPV) منفی اقدام نمایند. این مطالعه شامل شرکت های فهرست شده در BMF&Bovespa در فاصله بین 2008 تا 2012 است. اقلام تعهدی اختیاری (DA) با استفاده از مدل اصلاح شده ی جونز برآورد شد و سپس رابطه ی بین FCF و DA از طریق رگرسیون چند گانه به دست آمد. یافته ها نشان می دهد که شرکت هایی با چشم انداز رشد اندک و FCF مازاد احتمال بیشتری دارد که درآمدها (عایدات) را در جهت افزایش سود (profits) مدیریت نمایند. تمرکز مالکیت سهام و اتخاذ IFRS ، این رابطه را (FCF × DA) تعدیل می کند، یعنی در شرایط عملی، آنها تمایل خود را برای ورود به این نوع مدیریت عایدات (earnings) محدود می نمایند. این مطالعه به واسطه ی شناسایی گرایش به مدیریت عایدات (درآمدها) کاربردی است. ناظران و سرمایه گذاران باید توجه ویژه ای به نتایج حسابداری داشته باشند که در حضور مازاد جریان نقدی آزاد و چشم انداز رشد کم افشاء می شوند.

1-مقدمه

هدف این مطالعه، بررسی صحت وجود رابطه بین جریان نقدی آزاد (FCF) و گرایش به مدیریت عایدات از طریق دست کاری اقلام تعهدی اختیاری (DA) در شرکت هایی با چشم انداز رشد اندک است، گرایش که ناشی از تضادهای نمایندگی است. بر طبق نظر Jensen (1986)، ، منافع و انگیزه های مدیران در مورد اندازه ی مطلوب شرکت و پرداخت سود سهام در تضاد هستند، به ویژه در شرکت هایی با مازاد جریان نقدی آزاد و چشم انداز رشد اندک، یعنی شرکت هایی که منابع آنها بیش از فرصت های سرمایه گذاری باشند. در این مورد، مدیران می توانند یا سود سهام را افزایش دهند، یا با سرمایه گذاری در پروژه هایی با بازدهی یا برگشت کم، این منابع را اتلاف نمایند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
free cash flow
discretionary accruals
earnings management

ثبت سفارش جدید