Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
594,050

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " دسته‌بندی داده‌ها به منظور حصول امنیت در رایانش ابری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
دسته‌بندی داده‌ها به منظور حصول امنیت در رایانش ابری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Computer Science
سال انتشار
2015
کد محصول
1006542
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
545,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
339 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

Data is the valuable asset and of great concerns when moving towards the cloud. Data privacy and security is the active area of research and experimentations in cloud computing. Data leakage and privacy protection is becoming crucial for many organizations moving on to cloud. Data can be of various types and degree of protection required for all the data is also varies. Here we are proposing a classification technique that defines various parameters. Parameters are defined based on various dimensions. Data security can be provided based on the level and the required protection. Corresponding security provisions at the storage can be applied based on data set classified as per the dimensions. The efficiency of the proposed classification scheme is analyzed with the sample dataset collected

چکیده

داده‌ها را می‌توان به عنوان یکی از دارائی‌های با ارزش تلقی نمود که در زمانی که باید به سمت سرویس‌های ابری مهاجرت داده شوند با نگرانی‌های عمده‌ای همراه خواهند بود. امنیت و حریم داده‌ها را می‌توان یکی از حوزه‌های پژوهشی فعال در حوزه‌ی کلود کامپیوتینگ و یا به طور مرسوم رایانش ابری دانست. حفاظت از حریم و افشای داده‌ها، برای سازمان‌هایی که قصد مهاجرت داده‌های خود به سمت سرویس‌های ابری را دارند از اهمیت شایانی برخوردار می‌باشد. داده‌ها می‌توانند دارای انواع مختلفی بوده و از این رو نیاز به سطوح حفاظتی مختلفی برای آن‌ها می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا یک تکنیک دسته‌بندی را که به تعریف پارامترهای مختلفی می‌پردازد ارائه دهیم. این پارامترها بر مبنای ابعاد مختلف تعریف شده‌اند. امنیت داده‌ها را می‌توان بر مبنای سطح حفاظت مورد نیاز فراهم کرد. تدارکات امنیتی متناظر در فضای ذخیره‌سازی را نیز می‌توان بر مبنای مجموعه‌های داده‌ای که به ازای هر بعد دسته‌بندی شده‌اند بکار گرفت. بهره‌وری شِمای دسته‌بندی پیشنهادی نیز با همان مجموعه‌ی داده‌ای که جمع‌آوری کرده‌ایم مورد ارزیابی و آنالیز قرار گرفته است.

1-مقدمه

داده‌ها را می‌توان یکی از دارائی‌های با ارزش برای هر سازمان در نظر گرفت. داده‌ها می‌توانند به هر شکلی، مانند اعداد، کلمات، تصاویر و غیره باشند. امنیت و حریم داده‌ها نیز یکی از مسائل حساس و بحرانی برای هر سازمان می‌باشد. داده‌ها با چندین مشخصه مانند میزان صحت، اعتبار، قابلیت اطمینان و غیره سر وکار دارند که در زیر تشریح گردیده است...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Cloud Computing
Data
Data Classification
Security

ثبت سفارش جدید