Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
692,150

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " قابلیت اجرای قیمت گذاری برمبنای فعالیت(ABC) در بودجه ریزی عملیاتی سازمان های دولتی(نمونه مورد مطالعه:اداره ی بهزیستی اصفهان) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
قابلیت اجرای قیمت گذاری برمبنای فعالیت(ABC) در بودجه ریزی عملیاتی سازمان های دولتی(نمونه مورد مطالعه:اداره ی بهزیستی اصفهان)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
WALIA journal
سال انتشار
2015
کد محصول
1007325
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
19
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
227 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در بودجه ریزی عملیاتی باید از یک سیستم قیمت گذاری مناسب استفاده شود که توانایی ارائه ی گزارشی از هزینه های فعالیت ها و پروژه ها را داشته باشد. بدین منظور، قیمت گذاری برمبنای فعالیت (ABC) روشی جدید و توسعه یافته در زمینه ی آنالیز، کنترل و محاسبه ی هزینه ی واقعی محصولات و خدمات از طریق تخصیص هزینه های اضافی به بخش تولید/خدمات بر پایه ی سهم هر فعالیت در فرایند تولید می باشد. در قیاس با سایر روش های بودجه ریزی عملیاتی، ABC اطلاعات بهتری را در زمینه ی دستیابی به اهداف اصلاحی درون سازمانی وبرون سازمانی فراهم می اورد. هدف تحقیق پیشرو بررسی قابلیت اجرای ABC در بودجه ریزی عملیاتی اداره ی بهزیستی استان اصفهان می باشد. جمعیت مورد مطالعه متشکل از حسابدارن، بازرسین مالی و مدیران مالی بخش های اداره ی بهزیستی اصفهان می شود. شرکت کنندگان شماری از 100 پرسشنامه ای را پاسخ می دهند که سپس به عنوان نمونه ی تحقیق آنالیز می شود. از آزمون t یک نمونه ای و آزمون فریدمن جهت آنالیز داده ها استفاده میشود. نتایج نشان می دهد که اجرای ABC در بودجه ریزی عملیاتی اداره ی بهزیستی استان اصفهان تحت شرایط ضروری و جدی قرار دارد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Activity-based costing
Operational budgeting
Office of Behzisty of Isfahan province

ثبت سفارش جدید