Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
893,800

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " مطالعه و طبقه بندی: تدارک ابری کارائی محور (تدارک منابع بر مبنای کارائی، در پارادایم ابری) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مطالعه و طبقه بندی: تدارک ابری کارائی محور (تدارک منابع بر مبنای کارائی، در پارادایم ابری)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار
2014
کد محصول
1007661
تعداد صفحات انگليسی
14
تعداد صفحات فارسی
26
قیمت بر حسب ریال
820,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض Abstract

Cloud computing is being viewed as the technology of today and the future. Through this paradigm, the customers gain access to shared computing resources located in remote data centers that are hosted by cloud providers (CP). This technology allows for provisioning of various resources such as virtual machines (VM), physical machines, processors, memory, network, storage and software as per the needs of customers. Application providers (AP), who are customers of the CP, deploy applications on the cloud infrastructure and then these applications are used by the end-users. To meet the fluctuating application workload demands, dynamic provisioning is essential and this article provides a detailed literature survey of dynamic provisioning within cloud systems with focus on application performance. The well-known types of provisioning and the associated problems are clearly and pictorially explained and the provisioning terminology is clarified. A very detailed and general cloud provisioning classification is presented, which views provisioning from different perspectives, aiding in understanding the process inside-out. Cloud dynamic provisioning is explained by considering resources, stakeholders, techniques, technologies, algorithms, problems, goals and more

چکیده

رایانش ابری را می‌توان به عنوان یک فناوری امروزی و آینده در نظر گرفت. در این پادارایم، مشتریان به منابع رایانشی اشتراکی که در مراکز داده ای دوری مستقر گردیده‌اند و توسط سرویس دهندگان ابری مورد میزبانی قرار گرفته‌اند دسترسی دارند. این فناوری به ما اجازه داده تا بتوان منابع مختلفی مانند ماشین‌های مجازی (VM)، ماشین فیزیکی، پردازنده‌ها، حافظه، شبکه، ذخیره سازی و نرم افزار را بر اساس نیاز مشتریان تدارک دید. سرویس دهنده‌ی اپلیکیشن (AP) که همان مشتریان CP می‌باشند، اقدام به توسعه‌ی اپلیکیشن های خود بر روی زیر ساختار ابری نموده و سپس این اپلیکیشن ها توسط کاربران نهایی استفاد می‌شود. به منظور پاسخ به نیازمندی‌های بار کاری اپلیکیشن ها که همواره با نوسان نیز همراه می‌باشد، تدارک پویای منابع را می‌توان مسئله ای ضروری دانست و از این رو در این مقاله قصد داریم تا یک مطالعه‌ی جامعی را بر روی تدارک پویا در داخل سیستم های ابری و آنهم با تمرکز بر روی کارائی اپلیکیشن ارائه دهیم. انواع رایجی از روش‌های تدارک منبع و مسائل مربوط به آن‌ها نیز به شکلی شفاف تشریح شده و اصطلاحات فنی مربوط به این تدارک‌ها بیان می‌گردد. یک دسته بندی بسیار جامع و معمول از تدارک ابری ارائه خواهد گردید و مسئله‌ی تدارک را از دیدهای مختلفی بررسی می‌کند تا بتوان به درک فرآیندهای مربوط به تدارک منبع پرداخت. تدارک پویای منبع را با در نظر گرفتن منابع، ذینفعان آن، تکنیک‌ها، فناوری‌ها، الگوریتم‌ها، مسائل، اهداف و غیره ارائه می‌دهیم.

1-مقدمه

سرویس دهندگان اپلیکیشن (AP) در تلاش برای توسعه‌ی اپلیکیشن های وبی هستند که بتوانند استانداردهای بالای کارائی را حتی در زمانی که تقاضای بار کاری در نقطه‌ی اوج خود قرار دارد برآورده سازند. آن‌ها این تقاضاها را از طریق مدیریت مخازن سرورهای وب خود و آنهم با خرید سخت افزار و نرم افزارهایی از سرویس دهندگان رایانش ابری، پاسخ می‌دهند. با در نظر گرفتن زمان، فضا، هزینه و انعطاف پذیری به عنوان بعدها، نقطه‌ی فروش (selling point) رایانش ابری را می‌توان چند بعدی دانست [1] که به وسیله‌ی آن، می‌توان از طریق اینترنت به منابع رایانش ابری دسترسی داشت. منابعی همچون پردازنده، شبکه و نرم افزار در مراکز داده ای سرویس دهنده‌ی ابری باقی مانده و می‌توانند در صورت نیاز از سوی مشتری حذف شده و یا به تعداد آن‌ها اضافه شود [2][3]. با مدل قیمت گذاری مبتنی بر کاربرد رایانش ابری، مشتریان تنها هزینه‌ی منابعی که استفاده نموده‌اند را میپردازند. به طور مقایسه ای، آن‌ها در صورتی متحمل هزینه‌های زیادی می‌شوند که خودشان اقدام به خرید منابع بکنند...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Cloud Computing
Cloud Dynamic Provisioning
Dynamic Provisioning
Classification
Performance

ثبت سفارش جدید