Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
841,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " مطالعه تطبیقی مدل های فرآیند داده کاوی (KDD، CRISP-DM و SEMMA) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مطالعه تطبیقی مدل های فرآیند داده کاوی (KDD، CRISP-DM و SEMMA)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Innovation and Scientific Research
سال انتشار
2014
کد محصول
1008404
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
8
قیمت بر حسب ریال
841,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض Abstract

Data Mining is about analyzing the huge amount data and extracting of information from it for different purposes. From the last few years the field of Data Mining becomes prominent and makes huge growth. There are different standard models for data mining. All these models are defined in sequential steps. These steps help in implementing the data mining tasks. In this paper we will compare these models and give brief understanding about them

چکیده

داده کاوی تجزیه و تحلیل مقدار زیادی داده و استخراج اطلاعات از آن برای مقاصد مختلف می باشد. در چند سال گذشته، زمینه داده کاوی برجسته شد و رشد عظیمی داشت. استاندارد های مختلف برای داده کاوی وجود دارد. همه این مدل ها در گام های پی در پی تعریف شده اند. این مراحل در اجرای وظایف داده کاوی کمک می کند. در این مقاله، ما به مقایسه این مدل ها می پردازیم و مختصر در مورد آنها توضیح می دهیم.

1-مقدمه

در طول چند سال گذشته در زمینه داده کاوی [1] برای صنایع مختلف، همکاری شرکت های بزرگ و کسب و کار و غیره بسیار مهم است به دلیل توانایی استفاده از مقدار زیادی از داده هایی که قبلا بدون استفاده و تجزیه و تحلیل و پیش بینی روند و الگوها بودند. در واقع خطر ابتلا به هدر رفتن اطلاعات ثروتمند و با ارزش موجود در پایگاه داده های بزرگ بوجود می آید و این نیاز به استفاده از تکنیک های مناسب برای به دست آوردن دانش مفید دارد [2] به طوری که زمینه داده کاوی در سال 1980 پدیدار شد و هنوز هم در حال پیشرفت است. با ظهور این زمینه مدل های فرایند های مختلف معرفی شدند. این مدل های فرایند راهنمایی می کند و وظایف داده کاوی و کاربردهای آن را انجام می دهد...ثبت سفارش جدید