Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,083,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " بررسی عوامل تاثیر گذار بر مقاومت کاربر درباره حسابرسی تعهدی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بررسی عوامل تاثیر گذار بر مقاومت کاربر درباره حسابرسی تعهدی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Economics and Finance
سال انتشار
2015
کد محصول
1009644
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
21
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
332 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

انتظار می رود که حسابرسی تعهدی در مالزی تا سال 2015 کاملا اجرا شود. با اینحال، تعدادی از عوامل وجود دارند که هنوز حل نشده اند. گروه های معینی از مردم در برابر این پدیده مقاومت می کنند. بخاطر این مساله، این تحقیق میزان مقاومت کاربر (مخصوصا بین کارکنان دولت در اداره معمولی حسابرسان مالزی AGD) را بررسی می کند. این تحقیق همچنین عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کاربر برای حسابرسی تعهدی را بررسی می کند. این عوامل شامل این موارد هستند: (1) مدیریت ارشد سازمان، (2) تکنولوژی ها و سیستم ها، (3) عقاید همکاران، (4) انعطاف، (5) عوامل خارجی. 600 پرسشنامه در شعبه مرکزی اداره عمومی حسابرسان مالزی و شعبات ان در جهور، پاهانگ؛ ترنگانو و کلانتان توزیع شده اند. نتایج نشان داده است که تکنولوژی، سیستم ها و عقاید همکاران توانایی دارند که بر مقاومت کاربر در اجرای حسابرسی تعهدی تاثیر بگذارند. این نتایج برای دولت مهم است زیرا می تواند مقاومت کارکنان دولت را در AGD کاهش داده تا اگاهی کاربر را برای حسابرسی تعهدی افزایش دهد.

1-مقدمه

حسابرسی تعهدی یکی از حسابرسی هایی است که مبادلات صرفنظر از زمان دریافت واریزی ها و برداشت ها تشخیص داده شده و بررسی می شوند. با رجوع به مجله حسابرسان امروزی (2011)، مالزی قصد دارد که سیستم حسابرسی بخش ملی در سطح جهان (IPSAS) را با حسابرسی تعهدی ادغام کند. این ابتکار با نظریه توسعه جهانی کنونی همسو است که در ان، انتظار می رود دولت قابلیت حسابرسی و شفافیت برای مسائل مالی دولت فراهم کرده تا تصمیم گیری بهینه شود...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Accrual accounting
Users’ resistance
Top management
Technologies and system
Colleague opinion


ثبت سفارش جدید